چهارمین رزمایش کمک‌های مومنانه در نهاوند

چهارمین رزمایش کمک‌های مومنانه در نهاوند

به گزارش سراج24، چهارمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه عصر امروز با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در محل ناحیه سپاه نهاوند برگزار شد.

فرمانده سپاه نهاوند در این آیین با بیان اینکه در ادامه مراحل قبلی رزمایش کمک‌های مومنانه، چهارمین مرحله رزمایش با توزیع یک‌هزار و ۵۰۰ بسته معیششتی بین نیازمندان اجرا شد افزود: در این مرحله هر بسته شامل برنج، مرغ، روغن و رب گوجه به ارزش ۳۰۰ هزار تومان از طرف سپاه نهاوند تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

علی مختاری گفت: از ابتدای شروع عملیات رزمایش مومنانه در شهرستان مجموعا تا کنون ۶ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی تدارک دیده شده که در اختیار خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده بودند قرار گرفته است.

وی افزود: با شروع عملیات کمک‌های مومنانه ما در سطح شهرستان با همکاری دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستا ۶ هزار و ۵۰۰ خانواده نیازمند را شناسایی کرده بودیم که با انجام مرحله چهارم تمام خانواده‌های هدف از کمک‌های مومنانه بهره‌مند شده‌اند.

فرمانده سپاه نهاوند از انجام مرحله پنجم کمک‌های مومنانه سپاه نهاوند در پایان ماه صفر خبر داد و افزود: در ادامه سلسله‌رزمایش‌های اجرا شده مرحله پنجم در دهه آخر ماه صفر اجرا می‌شود که از خیرین و نیکوکاران درخواست داریم کمک‌های خود را به پایگاه‌های مقاومت شهر و روستا تحویل دهند.

وی با بیان اینکه شناسایی افراد نیازمند همچنان ادامه دارد اضافه کرد: در حال حاضر کار نام نویسی از نیازمندان همچنان ادامه دارد که امیدواریم در مرحله پنجم بتوانیم با زیر پوشش قرار دادن سایر نیازمندان کمک‌های مومنانه را به دست تمامی نیازمندان شهرستان برسانیم.

مختاری گفت: با توجه به قولی که نماینده مردم نهاوند در مجلس برای تامین ۲ هزار بسته داده است در صورتی که این وعده عملی شود ما به جز مرحله پنجم یک مرحله دیگر را تا قبل از مهرماه امسال برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: در راستای یاری‌رسانی به محرومین بجز کمک‌های مومنانه در دهه ولایت امسال هفت هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم و ۴۵۰ بسته معیشتی با همکاری بنیاد غدیر، سپاه و موسسه فرهنگی حاج میرزا محمد سلگی بین نیازمندان توزیع شد.

فرمانده سپاه نهاوند در پایان از خیرین و نیکوکاران خواست کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به شماره حساب‌های اعلام شده و یا پایگاه‌های مقاومت مساجد تحویل دهند.

اخبار مرتبط

توزیع ۲ هزار بسته کمک‌های مومنانه در قم در دهه اول محرم

آغاز سومین رزمایش همدلی بسیج اساتید دانشگاه آزاد

توزیع بیش از ۲ میلیون پرس غذای گرم در استان فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha