فاز دوم از مرحله دوم رزمایش «کمک مومنانه» در آذربایجان‌ غربی اجرا شد

فاز دوم از مرحله دوم رزمایش «کمک مومنانه» در آذربایجان‌ غربی اجرا شد

به گزارش سراج24، احمد رحمانی مسئول بسیج سازندگی آذربایجان ‌غربی، با اشاره به آغاز فاز دوم از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در استان اظهار داشت: در این مرحله اقلام نوشت افزار، گوشت قربانی، کارت‌های هدیه نیز به نیازمندان اهدا شده است .

وی افزود:در فاز اول این مرحله از کمک مومنانه که در بازه زمانی قربان تا غدیر انجام شد ۴۰ هزار بسته توزیع شد.

مسئول بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی ادامه داد: همچنین در فاز سوم که در دهه آخر ماه صفر و همزمان با اربعین حسینی انجام می‌شود با توزیع  بسته‌های دیگر در نظر داریم در مجموع ۲۰۰ هزار بسته اقلام معیشتی به  اقشار نیازمند و مستضعف در سه فاز اهدا شود.

رحمانی در مورد ارزش تقریبی این مقدار کمک رقم نزدیک به ۶۰۰ میلیارد ریال را اعلام کرد و از کمک های خیرین و سایر آحاد مردم  و خواهران و برادران و بسیجیان در استان  تقدیر و تشکر کرد .

خاطرنشان می‌شود، فاز دوم مرحله دوم کمک مومنانه که طبق برنامه ریزی‌ها قرار بود در دهه اول محرم انجام شودکه با آماده سازی و توزیع اقلام باقی مانده اجرا شد در آخرین روز این حرکت کمک مومنانه که در حسینیه ثارالله ارومیه انجام شد، با توزیع اقلام در مجموع تعداد ۴۰ هزار بسته اقلام معیشتی به اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان آذربایجان‌غربی توزیع شد.این اقلام به سرپرستان خانوار نیازمند و شناسایی شده و از طریق بیش از ۴۰۰۰  پایگاه مقاومت بسیج در آذربایجان‌غربی توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

سردار قریشی: تا عید فطر 1500 زندانی آزاد می شوند

دست ‌یاری مسجدی‌ها به سیل‌زدگان بوشهری

توزیع بیش از 300 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

0 نظر

ارسال نظر

capcha