۳۱ هزار و ۲۰۰ بسته کمک ‌های مومنانه در بوشهر توزیع شد

۳۱ هزار و ۲۰۰ بسته کمک ‌های مومنانه در بوشهر توزیع شد

به گزارش سراج24، سرهنگ ذوالفقار عباسی‌فر روز سه‌شنبه در حاشیه حاشیه آیین توزیع این بسته‌های معیشتی بیان کرد: مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در سه بازه زمانی دهه امامت و ولایت، دهه اول ماه محرم و دهه آخر ماه صفر برگزار می‌شود که در دهه امامت و ولایت نزدیک به ۱۵ هزار بسته معیشتی جمع‌آوری و بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا توزیع شد.

وی افزود: در دهه اول ماه محرم نیز بخش دوم از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه از سوی قشرهای مختلف مردم، پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج و نهادهای مختلف برگزار شد که تاکنون ۱۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شده‌است.

عباسی‌فر یادآور شد: در دهه پایانی ماه صفر نیز بخش سوم از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه برگزار می‌شود که از قشرهای مختلف مردم، دستگاه‌های اجرایی، نهادها، خیران استان بوشهر دعوت می‌شود در این بخش از رزمایش نیز شرکت کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان بوشهر اعلام کرد: هم استانی‌ها می‌توانند برای اهدای کمک‌های مؤمنانه خود به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: بعد از دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی از قشرهای مختلف مردم برای حضور در نهضت کمک مؤمنانه، پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نهادهای مختلف چون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفان، خیران و معتمدان در این عرصه فعال شده و نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه اقدام کردند.

بسیج پیشکسوتان بوشهر ۲ میلیارد ریال بسته معیشتی و جهیزیه به نیازمندان هدیه کرد

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان استان بوشهر نیز در این آیین گفت: این سازمان با شرکت در رزمایش سراسری کمک‌های مؤمنانه، بیش از ۲ میلیارد ریال بسته معیشتی و جهیزیه بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا توزیع کرد.

علی قاسمی بیان کرد: پیشکسوتان جهاد و شهادت استان بوشهر در بخش اول مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه که در دهه امامت و ولایت برگزار شد، به جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مومنانه به ارزش ۱ میلیارد و ۸۳۵ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال به نیازمندان استان پرداخت.

وی افزود: در مرحله دوم رزمایش که همزمان با دهه اول محرم و با شعار «ما ملت امام حسینیم» برگزار شد ۱۱۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲ میلیون ریال شامل برنج، گوجه‌فرنگی و روغن توسط پیشکسوتان جهاد و شهادت استان بوشهر جمع‌آوری و در میان پیشکسوتان و رزمندگان نیازمند توزیع کرد.

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان استان بوشهر گفت: پیشکسوتان جهاد و شهادت استان در دهه آخر صفر نیز با جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مؤمنانه در این رزمایش بزرگ شرکت می‌کنند.

اخبار مرتبط

کمک 300 میلیارد تومانی ستاد اجرایی به نیازمندان در هرمزگان

دوره آموزش نرم افزار آفیس، ویژه دانشجویان

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha