هیأتی‌ها در اجرای پروتکل‌های بهداشتی سربلند شدند

هیأتی‌ها در اجرای پروتکل‌های بهداشتی سربلند شدند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سعید احمدی با اشاره به عزاداری باشکوه زنجانی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دهه نخست ماه محرم از خطبا، ذاکرین، ستایشگران، مسؤولین هیئات مذهبی و هیأت امنای مساجد استان که با اقامه عزای سالار شهیدان ضمن رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی یاریگر کادر درمان شدند  تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: مکتب عاشورا درسی به بلندای تاریخ است امسال شیفتگان ابی عبدالله علیه‌السلام در پایتخت شور و شعور حسینی بیش از همیشه ثابت کردند که ولایتمداری را از مکتب سرخ سالار شهیدان آموخته و ارادتشان به خاندان عصمت و طهارت تا همیشه تاریخ پا برجاست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جهان امروز بیش از هر زمانی نیازمند اشاعه اندیشه‌های حسینی و مکتب عاشورایی است و برای یکایک شیعیان و دلدادگان حضرت امام حسین (ع) واجب است تا با الگو گرفتن از مشی «هل من ناصر ینصرنی» این فرهنگ که شهادت با عزت بهتر از حیات در ذلت است را، معنا کنند و اشاعه دهند.

احمدی افزود: هیأت‌های مذهبی در ایام محرم  در قامت یک حامی واقعی، پشتیبان  کادر درمانی بوده و از ابتدا نقش بسیار مهمی را در این خصوص ایفا کرده‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بیان کرد: افزود: آنچه که امروز برای همه ما بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است، بحث برگزاری مراسم عزاداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که خوشبختانه در دهه نخست محرم شاهد آن بودیم.

وی گفت: هیئات مذهبی در 6 ماه گذشته برنامه‌های خود را تعطیل کرده‌‌اند و در ماه محرم نیز با رعایت همه پروتکل‌‌های بهداشتی برنامه‌های خود را برگزار می‌کنند.

اخبار مرتبط

بیست و ششمین محموله واکسن کرونا وارد کشور شد

آمار ۳۳ درصدی تزریق دو دُز واکسن کرونا در کشور/ کاهش مراجعاتِ واکسیناسیون در روزهای تعطیل

آغاز مدیریت هوشمند کرونا تا اوایل آبان/ ایجاد محدودیت برای افرادی که واکسن نزده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha