رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان:

دفاع از حق عامل اصلی ماندگاری نام امام حسین (ع) و قیام عاشورا است

دفاع از حق عامل اصلی ماندگاری نام امام حسین (ع) و قیام عاشورا است

به گزارش سراج24 حجت‌الاسلام سید محمد سادات  در مراسم روز عاشورا که در یادمان شهدای گمنام بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: قیام عاشورا در راستای دفاع از حق و حقیقت صورت گرفت و به همین دلیل بعد از گذشت سال‌های بسیار همچنان در دل تاریخ و دل همه انسان‌های آزاده ماندگار است.

وی ضمن اشاره به پیام‌های اصلی قیام عاشورا، یادآور شد: قیام عاشورا در راستای ایستادگی مظلوم مقابل ظالم روی داد و به همین دلیل علیرغم تمامی تلاش‌های صورت گرفته از سوی دشمنان اسلام و مسلمان این حادثه عظیم همچنان ماندگار بوده و در طول سال‌های متمادی از سوی انسان‌های آزاده مورد توجه قرار می‌گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان و تلاش‌های صورت گرفته در راستای از بین بردن حادثه عظیم عاشورا اشاره کرد و گفت: از بدو وقوع این حادثه تاکنون دشمنان اسلام و مسلمین به شیوه‌ها و روش‌های مختلفی به دنبال از بین بردن و یا کم رنگ کردن حادثه عظیم عاشورا هستند که خوشبختانه تاکنون تمامی این تلاش‌ها نقشه بر آب شده و شکست خورده‌اند.

وی بیان کرد: امروز در کشور ما و به همت همه اقشار جامعه به ویژه هیئت‌های مذهبی مراسم بزرگداشت تاسوعا و عاشورای حسینی با شور و شعف بسیار بالایی برگزار می‌شود و به همین دلیل است که دشمن از این حضور و جمع شدن مردم برای برگزاری مراسم‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان ترس و هراس دارد.

حجت‌الاسلام سادات بر هوشیاری و بصیرت بیشتر مردم به عنوان یک اصل مهم و ضروری در راستای دفاع از نظام انقلاب و ارزش‌های دینی و اسلامی تاکید کرد و گفت: این حضور پرشور مردم در صحنه خود عاملی در راستای ماندگاری هرچه بیشتر بی‌ام سرور و سالار شهیدان است.

اخبار مرتبط

فضای شهرها اربعینی شود

برنامه ۶ مداح سرشناس در سوگ امام سجاد(ع)

اگر مسئولین اهل مواسات نباشند، عدالت‌خواهی تحقق پیدا نمی‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha