مدیریت جهادی در برگزاری عزاداری‌ها الگویی مناسب برای سایر حوزه‌ها است

مدیریت جهادی در برگزاری عزاداری‌ها الگویی مناسب برای سایر حوزه‌ها است

به گزارش سراج24، محمدرضا مبلغی اظهار داشت: خوشبختانه هیئت‌های مذهبی با مدیریتی که داشتند توانستند هم مراسم عزاداری امام حسین(ع) را برگزار کنند و هم پروتکل‌های بهداشتی را اجرا کنند.

وی با بیان اینکه مدیریت هیئت‌ها نشان داد می‌شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز به خوبی عزاداری کرد، افزود: امام حسین(ع) به نوعی برای سلامت معنوی مردم به شهادت رسید و از طرفی سلامت فکری و جسمی انسان‌ها همواره از دغدغه ائمه بوده است لذا عزاداران امام حسین نیز باید در همین مسیر حرکت کنند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:خوشبختانه عزاداران حسینی امسال با توجه به شرایط موجود به درستی فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کردند تا مشخص شود تناقضی بین عزاداری و رعایت پروتکل‌ها وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت جهادی و انقلابی توان این را دارد که در هر شرایطی متناسب با آن اهداف خود را پیش ببرد و برنامه‌ریزی صحیح داشته باشد.

مبلغی با تاکید بر اینکه مدیریت جهادی راهگشای مشکلات است، اظهار داشت: مدیریت موفق جهادی می‌تواند الگویی برای حوزه‌های مختلف باشد و می‌توان با این نوع تفکر بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

وی در پایان گفت: دین اسلام دین عطوفت و انعطاف است و ما در عزاداری‌ها این را به خوبی مشاهده می‌کنیم.

اخبار مرتبط

بی توجهی به مشکلات جامعه ایثارگری از سوی دستگاه ها قابل قبول نیست

سپاه محور موضوعات در عرصه‌های مختلف است

مقام و مسئولیت نباید به جایگاهی برای سوءاستفاده تبدیل شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha