در قالب رزمایش کمک‌ مومنانه؛

۳۰۰۰ پرس غذای گرم در اصلاندوز طبخ و توزیع شد

۳۰۰۰ پرس غذای گرم در اصلاندوز طبخ و توزیع شد

به گزارش سراج24، حسین حسین زاده ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفای ایشان، در رابطه با توزیع غذای گرم در اصلاندوز عنوان کرد: همزمان با روز تاسوعا و عاشورای حسینی و واقع شدن در ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) به همت سپاه این شهرستان و بنیاد احسان امام (ره) شهرستان اصلاندوز طبخ غذای گرم در قالب کمک مومنانه انجام شد.

وی افزود: مردم خیر و سایر ارگان‌های شهرستان اصلاندوز از اوایل ایام ماه مبارک رمضان با هدف اجرایی شدن طرح کمک مومنانه و اجرای فرمان مقام معظم رهبری و فقرزدایی و توزیع بسته‌های معیشتی فعال بوده‌اند و با سپاه این شهرستان همکاری کردند و در ایام ماه محرم نیز در مرحله دوم این رزمایش به توزیع بسته‌های معیشتی و نان و غذای گرم بین اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا اقدام کردند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل ادامه داد: چندین خیر از جمله حاج بالاخان مهرآوران اقدام به تهیه و توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی کرد که در قالب طرح کمک مومنانه با همکاری گروه‌های جهادی بسیج بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا توزیع گردید.

حسین زاده گفت: از خیرین و افراد توانمند شهرستان اصلاندوز خواستاریم برای کمک به افراد نیازمند و کم درآمد شهرستان، سپاه ناحیه عشایری را در این امر مهم یاری کنند تا شاهد تداوم کمک‌های مومنانه در این شهرستان باشیم.

وی تصریح کرد: به همت کارکنان سپاه ناحیه عشایری و با مشارکت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، گروه‌های جهادی بسیج سازندگی و حوزه مقاومت بسیج بعثت ۳ هزار پرس غذای گرم نذری در روز عاشورا بین نیازمندان و خانوارهای آسیب دیده از کرونا در قالب طرح احسان الحسین (ع) با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی طبخ و توزیع گردید.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل خاطر نشان کرد: به مناسبت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش در روز تاسوعای حسینی نیز توسط مرکز نیکو کاری ثامن الائمه با همکاری مردم خیر روستای ایدر علیا و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اصلاندوز به تعداد ۱۵۰۰ پرس غذای گرم تهیه و بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد.

اخبار مرتبط

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

وضعیت داروی منتسب به امام کاظم(ع) برای درمان کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha