کمک‌های مومنانه؛

تجلی بصیرت و شعور حسینی واحدهای تولیدی استان زنجان

تجلی بصیرت و شعور حسینی واحدهای تولیدی استان زنجان

به گزارش سراج24، ناصر فغفوری تصریح کرد: واحدهای تولیدی با درک صحیح شرایط اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه و آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا که منجر به تحمیل فشار به اقشار آسیب‌پذیر جامعه شده بود، همزمان با سایر آحاد مردم نسبت به تامین بخشی از سبدهای معیشتی اقدام کردند.

وی افزود: در این راستا بالغ بر ۳۵ واحد صنعتی و معدنی استان زنجان با اهدای نذورات خود به حسینیه اعظم زنجان در طرح کمک های مومنانه شرکت کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به تغییر نحوه برگزاری دسته عزاداری حسینیه اعظم به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و طبق صلاحدید مسوولان امنیتی، بهداشتی و هیات امنای حسینیه اعظم مقرر شده است تا شعور و بصیرت مردم حسینی زنجان در قالب نمایش کمک های مومنانه مردم شریف استان به اجرا درآید.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اظهار امیدواری کرد همچنان که عشق به اباعبدالله الحسین و پاسداشت حماسه خونین عاشورا در رگ و خون تمامی مردمان این دیار ریشه دوانده و شور عظیمی را در یوم‌العباس سالیان گذشته شاهد بودیم، امسال نیز این شور حسینی را در قالب کاروان بزرگ کمک های مومنانه به نمایش جهانیان بگذاریم.

اخبار مرتبط

بازگشت پیکر مطهر شهید مسعود منتجبی بعد از ۳۸ سال به زنجان

راه‌اندازی «پویش نذر سلامت»

هیأتی‌های استان زنجان برای کشور نمونه شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha