جهاد مؤمنانه:

ساخت ۴ واحد مسکونی برای نیازمندان شاهرودی

ساخت ۴ واحد مسکونی برای نیازمندان شاهرودی

به گزارش سراج24، سرهنگ محمد خوشقدم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود ظهر امروز به همراه دبیر قرارگاه شهید شاطری محلات اسلامی شاهرود از روند ساخت چهار واحد مسکونی در محله اسلامی شهرک شهید بهشتی شاهرود بازدید کرد.

او از تلاش‌های شورای محله اسلامی، پایگاه بسیج مسلم بن عقیل (ع) حوزه بسیج مساجد و محلات علی بن ابیطالب (ع)، بسیج سازندگی و معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود در راستای خدمت‌رسانی به مردم این محله تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام مهدی اسماعیلی، دبیر قرارگاه شهید شاطری محلات اسلامی شاهرود در این بازدید گزارشی از روند ساخت این چهار واحد مسکونی با کمک خیران ارائه کرد.

ایجاد نخستین محله اسلامی استان سمنان در شاهرود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با فارس، با تأکید بر لزوم خدمت‌رسانی به مردم گفت: وظیفه ذاتی بسیج، خدمت‌رسانی به مردم و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه است و در این راستا، محلات اسلامی شکل گرفته تا با کمک بسیج و تسهیل‌گری امور بتواند محلات را توانمند کند.

خوشقدم بیان کرد:‌ شهرک شهید بهشتی شاهرود دارای نخستین محله اسلامی در استان سمنان است که بیش از 6 سال می‌شود که محله اسلامی در آن ایجادشده و تاکنون فعالیت‌های گسترده‌ای در این محله در زمینه‌های مختلف عمرانی، خدمت‌رسانی، فرهنگی، آموزشی، علمی و خدماتی به همت شورای محله اسلامی و سپاه ناحیه انجام گرفته است.

او بیان کرد: تاکنون سه خانه در این محله برای نیازمندان ساخته و تحویل شده است و این چهار منزل نیز برای نیازمندان این محله با حضور گروه‌های جهادی بسیج و کمک خیران در حال تکمیل و تحویل است.

اخبار مرتبط

از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک تا کمک به قشر آسیب دیده

وقتی بسیجیان رودان به میدان مبارزه با کرونا در مدارس می‌روند

جمع‌آوری ۱۲۰ میلیون تومان کمک‌ مردمی توسط بانوان بسیجی جهرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha