امربه معروف و نهی از منکر در دستور کار پلیس

امربه معروف و نهی از منکر در دستور کار پلیس

به گزارش سراج24، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مجلس عزاداری سید و سالار شهیدان با اشاره به اینکه امام حسین شهید امر به معروف و نهی از منکر هستند و انجام این مهم، تلکیف و واجبی شرعی است که نباید به دست فراموشی سپرده  شود، بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای شرعی و همگانی است که اگر درست و دقیق انجام شود جامعه از لوث ناهنجاری ها پاک خواهد شد.

وی با قدردانی از اقدام شایسته و مناسب ستوان دوم  حامد بامداد در مواجهه با زنی که از حجاب مناسبی برخوردار نبود، گفت: نیروی انتظامی حافظ امنیت اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... جامعه است و هرگز اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به این مهم وارد کند.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه رعایت شؤونات اسلامی تضمین کننده سلامت جامعه است، عنوان داشت: فرهنگ مبتذل و نخ نمای غرب از جمله تبلیغ برهنگی و... با شکست مواجه شده است و نتایج شوم بسیاری را برای آنان در پی داشته و هدف آنان برای ترویج فرهنگی منحط خود به قهقرا کشیدن جامعه ما است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و این مهم را برای خود تکلیف و وظیفه ای دینی و قانونی می دانیم.

اخبار مرتبط

ورود جدی پلیس یزد به مقابله با سگ‌گردانی

پلیس مثل خون در رگ‌های جامعه جریان دارد

احیای فریضه امربه معروف و نهی ازمنکر گامی به سوی تحقق جامعه الهی

0 نظر

ارسال نظر

capcha