اجرای پویش نذر خون از تاسوعا تا اربعین حسینی

اجرای پویش نذر خون از تاسوعا تا اربعین حسینی

به گزارش سراج24، جعفر جمالی با بیان اینکه با توجه به نگرانی مردم از ابتلا به کرونا در محل اهدا خون، روزانه تمای سطوح ضدعفونی می‌شود، اظهار داشت: اهداکنندگان در همان بدو ورود مورد تب سنجی با دستگاه‌های لیزری قرار می‌گیرند و به افراد بدون ماسک هم ماسک اهدا می‌شود و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

رئیس سازمان انتقال خون لارستان با بیان اینکه اهداکنندگان باید کارت ملی به همراه داشته باشند، افزود: حداقل سن قابل‌قبول برای اهدای خون ۱۸ سال تمام و حداکثر سن ۶۵ سال است.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا و کمبود شدید خون، پایگاه‌های انتقال خون لارستان در روزهای تاسوعا و عاشورا فعالیت خواهند داشت، تصریح کرد: در هر دو پایگاه شهرجدید و شهرقدیم در ساعات ۸ تا ۱۳ آماده خون‌گیری از اهداکنندگان است.

 جمالی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ، مردم می‌توانند از سامانه نوبت دهی اینترنتی اهدای خون برای دریافت نوبت به آدرس nobatdehi.ibto.ir مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه پویش نذر خون از تاسوعای حسینی آغاز شده و تا اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تداوم دارد، خاطرنشان کرد: نوع دوستان و همشهریان می‌توانند در تمام طول هفته با مراجعه به پایگاه‌های انتقال خون لارستان نسبت به مشارکت در این امر نیک اقدام به خون دهی برای بیماران نیازمند کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در تهران همزمان با هفته دفاع مقدس

ماراتن تولید اپلیکیشن اربعین حسینی

خیران در دهه اول ماه محرم چقدر به نیازمندان کمک کردند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha