ضابطه‌مند بودن را از رهبرمان بیاموزیم

ضابطه‌مند بودن را از رهبرمان بیاموزیم

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام امروز در مراسم تاسوعای حسینی در مصلای امام خمینی شهرکرد گفت: حسینیان ما الگویشان، همه وجودشان و زندگیشان حسین(ع) است؛ آن جمله زیبای سردار شهید سلیمانی که ما ملت امام حسینیم یعنی فرهنگ و سبک زندگی ما با اباعبدلله(ع) عجین است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه امام حسین(ع) برای حیات ما، جهاد و شهادت ما برنامه دارد، افزود: مردم ما هم بر اساس همین برنامه حسینی از رهبر الگو می‌گیرند و همه زندگیشان را بر اساس آن مبنا قرار می‌دهند.

وی با اشاره به رعایت موارد بهداشتی در مراسمات عزاداری اظهار داشت: ارادتمندان امام حسین(ع) زیر آفتاب سینه می‌زنند تا مبادا خلاف ضوابط مشخص شده عمل کرده باشند.

نکونام خاطرنشان کرد: حسینی بودن یعنی ضابطه‌مند بودن، حسینی بودن یعنی مبنا و اسوه از رهبر و ولی‌امر گرفتن؛ این سبک زندگی عاشورائیان است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری یادآور شد: وقتی رهبر معظم انقلاب به این شکل روضه در حسینیه خودشان برقرار می‌کنند چرا مردم اینجور نباشند، حق همین است که پیوند بین رهبری و مردم اینجور جاها خودش را نشان بدهد.

اخبار مرتبط

۲۰ هزار بسته بهداشتی توزیع شد

بکار گیری جوانان اولویت است

محبان حضرت زهرا(س) همپای اربعین شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha