کمک بیش از 110 میلیاردی نیکوکاران گنبدکاووس به بخش سلامت

کمک بیش از 110 میلیاردی نیکوکاران گنبدکاووس به بخش سلامت

به گزارش سراج24، فرهاد اظهار کرد:با کمک خیرین و نیکوکاران گنبدی ظرفیت تخت‌های بیمارستان در بخش «آی‌سی‌یو» افزایش یافته و تاکنون ۶ تخت در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) و پنج تخت در بیمارستان مطهری اضافه شده است.

* افزایش 15 تخت بخش «آی سی یو» در بیمارستان‌های شهدا و پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه احتمال شرایط سخت‌تر برای این بیماری در دو سه ماه آینده وجود دارد ۱۵ تخت دیگر در بیمارستان‌های شهدا و پیامبر اعظم (ص) در بخش «آی سی یو» افزایش پیدا می‌کند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس ضمن قدردانی از نیکوکاران گنبدی ادامه داد: خیرین گنبدی در حوزه سلامت و درمان فعالیت‌های خیرخواهانه خوبی انجام دهند و برای تجهیز بیمارستان‌های شهرستان و حوزه درمان تاکنون بیش از ۱۱ میلیارد تومان هزینه کردند.
وی با تاکید بر فرهنگ‌سازی مستمر بر استفاده ماسک برای همه شهروندان گفت: از روز گذشته شهرستان گنبدکاووس در زمینه بیماری کرونا به وضعیت زرد رسیده اما باید توجه داشت برای رسیدن به وضعیت سفید و کاهش بیماری کرونا نیازمند فرهنگ‌سازی مستمر بر استفاده شهروندان از ماسک هستیم.
بدیعی گفت: اگر رفتار شهروندان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زدن ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی تداوم داشته باشد روند کاهش این بیماری در شهرستان افزایش پیدا می‌کند.
وی با اشاره به زحمات چندین ماه کادر درمان، پزشکان و پرستاران شهر و تقدیر از فعالیت‌های شبانه‌روزی آنها خاطرنشان کرد: حدود ۳۰ درصد از تیم درمان شهرستان شامل پزشکان، کارکنان بیمارستان‌ها و پرستاران به بیماری کرونا مبتلا شدند که با توجه به اینکه این افراد در تماس مستقیم با بیماران کرونایی بودند وضعیت بیماری آنها شدیدتر بود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس درباره بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی شهرستان بیان داشت: تفاهم‌نامه‌ای برای بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی منعقد شده و ما در حال تهیه زمین برای یک بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی هستیم که در حال حاضر بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی احداث می‌شود و در آینده نیز یک بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دیگر ساخته خواهد شد.

اخبار مرتبط

تجلیل از مدافعان سلامت در بیمارستان شهدای هفتم تیر

حجت‌الاسلام رستمی درگذشت رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد را تسلیت گفت

بیمارستانی که حسینیه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha