کمک بیش از 110 میلیاردی نیکوکاران گنبدکاووس به بخش سلامت

کمک بیش از 110 میلیاردی نیکوکاران گنبدکاووس به بخش سلامت

به گزارش سراج24، فرهاد اظهار کرد:با کمک خیرین و نیکوکاران گنبدی ظرفیت تخت‌های بیمارستان در بخش «آی‌سی‌یو» افزایش یافته و تاکنون ۶ تخت در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) و پنج تخت در بیمارستان مطهری اضافه شده است.

* افزایش 15 تخت بخش «آی سی یو» در بیمارستان‌های شهدا و پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه احتمال شرایط سخت‌تر برای این بیماری در دو سه ماه آینده وجود دارد ۱۵ تخت دیگر در بیمارستان‌های شهدا و پیامبر اعظم (ص) در بخش «آی سی یو» افزایش پیدا می‌کند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس ضمن قدردانی از نیکوکاران گنبدی ادامه داد: خیرین گنبدی در حوزه سلامت و درمان فعالیت‌های خیرخواهانه خوبی انجام دهند و برای تجهیز بیمارستان‌های شهرستان و حوزه درمان تاکنون بیش از ۱۱ میلیارد تومان هزینه کردند.
وی با تاکید بر فرهنگ‌سازی مستمر بر استفاده ماسک برای همه شهروندان گفت: از روز گذشته شهرستان گنبدکاووس در زمینه بیماری کرونا به وضعیت زرد رسیده اما باید توجه داشت برای رسیدن به وضعیت سفید و کاهش بیماری کرونا نیازمند فرهنگ‌سازی مستمر بر استفاده شهروندان از ماسک هستیم.
بدیعی گفت: اگر رفتار شهروندان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زدن ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی تداوم داشته باشد روند کاهش این بیماری در شهرستان افزایش پیدا می‌کند.
وی با اشاره به زحمات چندین ماه کادر درمان، پزشکان و پرستاران شهر و تقدیر از فعالیت‌های شبانه‌روزی آنها خاطرنشان کرد: حدود ۳۰ درصد از تیم درمان شهرستان شامل پزشکان، کارکنان بیمارستان‌ها و پرستاران به بیماری کرونا مبتلا شدند که با توجه به اینکه این افراد در تماس مستقیم با بیماران کرونایی بودند وضعیت بیماری آنها شدیدتر بود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس درباره بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی شهرستان بیان داشت: تفاهم‌نامه‌ای برای بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی منعقد شده و ما در حال تهیه زمین برای یک بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی هستیم که در حال حاضر بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی احداث می‌شود و در آینده نیز یک بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دیگر ساخته خواهد شد.

اخبار مرتبط

بیمارستانی که حسینیه شد

بیمارستان تخصصی صحرایی 60 تختخوابی شهید شوشتری در آق قلا+تصاویر

کارایی بیمارستان‌ها در ایران چگونه است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha