کمک مومنانه؛

توزیع 200 بسته معیشتی در شهرستان اصلاندوز

توزیع 200 بسته معیشتی در شهرستان اصلاندوز

به گزارش سراج24، حسین حسین‌زاده اظهار کرد: همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام دوم از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در سالن ۹ دی آغاز شد.

وی هدف از برگزاری این رزمایش را کمک به اقشار کم‌درآمد و آسیب‌دیده از شیوع بیماری کرونا عنوان کرد و افزود: در دومین گام از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه، ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان تهیه و توزیع شد.

فرمانده ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه تاکنون در دو گام برگزار شده است، تصریح کرد: گام اول مربوط به دهه ولایت از روز عید قربان تا روز عید غدیر بود و گام دوم در دهه اول ماه محرم انجام می‌شود.

حسین‌زاده با قدردانی از خیرین شهرستان اصلاندوز و گروه‌های جهادی بسیج سازندگی در اجرای مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه بیان داشت: خیرین و مردم نوع‌دوست شهرستان همچون مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه، در این مرحله نیز به یاری آسیب‌دیدگان از شیوع ویروس کرونا شتافتند.

وی همچنین از توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی توسط خیرین شهرستان و سه هزاز غذای گرم در بین مردم خبر داد و گفت: این بسته‌ها فردا و پس فردا هم‌زمان با روز تاسوعا و عاشورای حسینی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه گفت: در این مرحله یک هزار و ۵۷۹ بسته غذایی بین نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شد.

اخبار مرتبط

توزیع ۳۵ هزار بسته معیشتی توسط هیئات مذهبی

حجت‌الاسلام رستمی درگذشت رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد را تسلیت گفت

بدرقه شهید «محمد زارع جوشقانی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha