تداوم کمک‌های مومنانه؛

توزیع ۹۰۰ بسته کمک‌معیشتی بین نیازمندان روستاهای مرودشت

توزیع ۹۰۰ بسته کمک‌معیشتی بین نیازمندان روستاهای مرودشت

به گزارش سراج24، فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب‌الزمان دهستان ابرج در روند بسته‌بندی اقلام غذایی و بهداشتی جهت نیازمندان منطقه گفت: گروه جهادی سردار شهید ولی نوری حوزه مقاومت بسیج صاحب‌الزمان(عج) با تاسی از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری علاوه بر انجام پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی در طول سال، هم‌زمان با شیوع ویروس منحوس کرونا ، اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و توزیع ۲۵ هزار ماسک رایگان نمود.

محمد افراسیابی افزود: به همت بسیجیان غیور منطقه، به‌ صورت مستمر اقدام به ضدعفونی و گندزدایی روستاهای دهستان  و برپایی ایستگاه‌های پایش سلامت نمودند که همچنان در دستور کار قرار دارد.

وی بیان کرد: منویات مقام معظم رهبری همیشه و در همه حال  فصل‌الخطاب و راهگشای مسیر ما بسیجیان و پاسداران هست و بنا هم بر این بوده که در راستای فرمایشات اخیر ایشان در رابطه با رزمایش کمک‌های مؤمنانه تابع امر ایشان باشیم و این دستور را در رأس اقدامات خود قرار دهیم.

عضو گروه جهادی دهستان ابرج با بیان اینکه تاکنون ۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و مستمندان منطقه توزیع گردیده است، افزود: توزیع گوشت گرم گوسفندی و انجام قربانی از دیگر اقدامات گروه جهادی شهید ولی نوری منطقه ابرج هست.

 افراسیابی بیان کرد: در رزمایش اخیر تصمیم بر آن شد که در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی اقدامی متفاوت در رزمایش و کمک‌های مؤمنانه صورت گیرد که در این در همین رابطه به نیت ۷۲ تن از شهدای کربلا ، ۷۲ بسته شامل کیف و لوازم التحریر جهت دانش آموزان بی‌بضاعت منطقه بسته بندی و به‌ زودی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

۲۲ میلیون ماسک و دستکش در غرب تهران کشف شد

توزیع 30 هزار ماسک بین عزاداران هیئات مذهبی اصفهان

از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک تا کمک به قشر آسیب دیده

0 نظر

ارسال نظر

capcha