تهیه و توزیع بیش از ۴۰۰ بسته معیشتی در بسطام+ عکس

تهیه و توزیع بیش از ۴۰۰ بسته معیشتی در بسطام+ عکس

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشی با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران باوفایش، از تهیه و توزیع بیش از ۴۰۰ بسته معیشتی از محل موقوفات بخش بسطام در راستای عزاداری حسینی و تعزیه‌خوانی و برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه خبر داد.

وی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از محل موقوفات بخش بسطام در ایام دهه نخست محرم، این بسته‌های معیشتی تهیه و در بخش بسطام توزیع شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام افزود: این بسته‌های معیشتی که شامل برنج، روغن، ماکارونی و ... است، به ارزش بیش از ۲۵۰ هزار تومان تهیه، به‌صورت متمرکز در محل امامزاده محمد (ع) بسطام جمع‌آوری و با توجه به شناسایی نیازمندان با همکاری مراکز نیکوکاری در بخش بسطام توزیع شد.

بخشی خاطرنشان کرد: این اقدام در مرحله نخست صورت گرفته و تلاش داریم با توجه به موقوفات عام که در ماه‌های محرم و صفر وجود دارد، بسته‌های معیشتی دیگری را نیز در مراحل بعد تهیه و بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع کنیم.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به ابلاغیه ستاد مقابله با کرونا در راستای عدم پذیرایی در مراسم‌ عزاداری حسینی توانستیم این بسته‌های معیشتی را تهیه کنیم، تصریح کرد: این اقدام با استقبال خوبی از سوی متولیان موقوفات انجام و این کار سبب شد تا ما بتوانیم به نیازمندان واقعی جامعه نیز توجه کنیم.

به گزارش سراج24، پس از برگزاری این مراسم با سخنرانی امام جمعه بسطام و مدیحه‌سرایی و اجرای گروه سرود عمارهای انقلاب با حضور جمعی از واقفان و خانواده شهدا در صحن امامزاده محمد (ع) بسطام، این بسته‌های معیشتی توزیع شد.

 

اخبار مرتبط

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

وضعیت داروی منتسب به امام کاظم(ع) برای درمان کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha