نذر شیر خشک به یاد 6 ماهه کربلا

نذر شیر خشک به یاد 6 ماهه کربلا

به گزارش سراج24، داود خدایی اظهار کرد: از شروع ویروس منحوس کرونا در راستای اهداف خیرخواهانه فعالیت‌هایی در بین جامعه هدف با همکاری گروه جهادی شهید مهردادخلیفه انجام گرفته است.

مسؤول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان افزود: تهیه و توزیع موادغذایی، بهداشتی، لوازم ضروری منزل، تامین بخشی از هزینه درمان بیماران، تهیه قسمتی از جهیزیه زوجین و تجهیزات پزشکی با کمک خیرین از غدیر تا عاشورا برنامه‌ریزی و در حال انجام است.

وی از اجرای طرح نذر شیر خشک در زنجان خبر داد و گفت: جزئیات این طرح از 6 سال پیش برنامه‌ریزی شده بود و طبق برنامه‌ریزی قرار است، هرشب جمعه شب زیارتی حضرت اباعبدالله بین نوزادان نیازمند توزیع شود.

خدایی گفت: امسال با توجه به قرار گرفتن نخستین جمعه ماه محرم با همایش شیرخوارگان حسینی که منهای جمعیت، بدون حضور مادران و شیرخوارگان برگزار شد، هیأت امنای مجمع تصمیم گرفتند در رزمایش کمک مومنانه و همدلی طرح نذر شیرخشک را برای اولین بار با توسل به دامن پُر مهر باب‌الحوائج حضرت علی اصغر(ع)دراستان زنجان آغاز کنند.

مسؤول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان گفت: افراد با مشارکت ماهیانه ۳۰ هزار تومان در تهیه یک قوطی شیرخشک برای نوزادان نیازمند سهیم شوند.

اخبار مرتبط

ثبت‌نام بیش از ٣٠٠ دانش‌آموز در آئین تجلیل از نوگلان حسینی

هیأت، مردم نهادترین تشکل عالم است

باز هم دستان پر سخاوت مردم در محرم گره گشایی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha