توزیع بیش از 40 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کرمانشاهی

توزیع بیش از 40 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کرمانشاهی

به گزارش سراج24، غلامرضا نصوری در خصوص جمع‌آوری نذورات ماه‌های محرم و صفر، اظهار داشت: با توجه به وظیفه خطیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و از طرفی لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای رزمایش دوم مواسات و همدلی، این نهاد مقدس اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران هم‌استانی با اجرای دو طرح کلی احسان حسینی و اطعام حسینی کرده است.

وی ادامه داد: از ابتدای ماه محرم با همکاری همشهریان، خیران نیک‌اندیش و سایر نهادهای دولتی، بیش از ۴۰ هزار پرس غذای گرم و ۴ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندان توزیع شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاهیان خیر می‌توانند از طریق سه درگاه الکترونیک نذورات خود را به صورت غیرحضوری پرداخت کنند، افزود: یکی از این درگاه های پرداخت غیرحضوری شماره گیری کد دستوری #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه است.

وی ادامه داد: از دیگر مسیرهای پرداخت نذورات به صورت غیرحضوری واریز وجوه به شماره کارت مجازی  ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ ، شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و یا به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌ها تحویل دهند.

اخبار مرتبط

خیران در دهه اول ماه محرم چقدر به نیازمندان کمک کردند؟

بیمارستان بقیه الله(عج) میزبان کاروان «نسل حسینی» خواهد بود

اهتزاز پرچم عزای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دریاچه خلیج فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha