توزیع ۵۰۰ بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند ملایر

توزیع ۵۰۰ بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند ملایر

به گزارش سراج24، حمیدرضا نوروزی با اشاره به اجرای طرح «شمیم حسینی» توسط اداره اوقاف و امور خیریه ملایر اظهار کرد: در این طرح ۵۰۰ بسته ارزاق خشک بین خانواده‌های نیازمند و کم‌برخوردار ملایر توزیع می‌شود.

وی افزود: این بسته‌ها از محل نیت چهار موقوفه واقفان ملایری سیف‌الدوله، حاج کاظم خانی، شمس‌الدوله جوزان و حاج محمد نامیله‌ای تهیه شده که قبل از عاشورا بین خانواده‌های کمتر برخوردار توزیع خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر افزود: برای این تعداد بسته ارزاق ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شده است و ارزش هر بسته مواد غذایی ۳۰۰ هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه قرار است یکصد بسته ارزاق نیز از سوی قرارگاه سازندگی غدیر به همراه این بسته‌ها توزیع شود گفت: جمعا با همکاری این قرارگاه ۶۰۰ بسته ارزاق بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

نورزی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان نیز ۲ هزار بسته معیشتی در قالب طرح کمک‌های مومنانه از سوی اداره اوقاف و در راستای نیت واقف توزیع شد گفت: برای این تعداد بسته نیز از محل موقوفات سیف‌الدوله ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه‌های بصیرت عاشورایی اداره اوقاف در دهه اول محرم به برگزاری این برنامه در جوار مقبره سیف الدوله اشاره کرد و گفت: این برنامه از شب اول محرم در فضای باز در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با بیان اینکه هر شب بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در این برنامه حضور دارند گفت: این برنامه در فضای باز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه شامل حضور سخنرانان و حضور مداحان برجسته شهرستان، زیارت عاشورا و قرائت قران در ابتدای برنامه است خاطرنشان کرد: این برنامه با استقبال خوب مردم مواجه شده و از ابتدای برگزاری تا مدت ۱۱ شب ادامه دارد.

نورزی با بیان اینکه در هیچ کدام از بقاع متبرکه ملایر برنامه نداریم افزود: دو کانال مجازی امامزاده عبدالله(ع) ملایر و تکیه حضرت ابوالفضل(ع) در این ایام فعال است و برنامه‌های محرم در این دو کانال بارگزاری می‌شود.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از ۱۶ هزار بسته غذایی و کمک‌های نقدی در بروجرد

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در ملایر

برگزاری بزرگ‌ترین همایش شمیم حسینی در مازندران

0 نظر

ارسال نظر

capcha