تداوم کمک‌های مومنانه؛

توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی توسط سپاه ثارالله(ع) شیراز

 توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی توسط سپاه ثارالله(ع) شیراز

به گزارش سراج24، موسی زارعی در حاشیه رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ثارالله (ع) بیان داشت:‌ طبق برنامه زمان‌بندی شده، در فاز دوم از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه، ناحیه ثارالله(ع) شیراز، ۱۸ هزار بسته معیشتی میان آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع می‌کند.

وی افزود: مرحله دوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه، طبق زمان‌بندی پیش‌بینی شده، نوبت اول مرحله در ایام دهه ولایت آغاز شد که در این مرحله که سپاه ناحیه ثارالله ۱۷ هزار بسته معیشتی و همچنین ۱۷ هزار بسته بهداشتی را میان آسیب دیدگان از کرونا توزیع کرد.

 فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز، قربانی کردن ۳۹۵ رأس گوسفند و در کنار آن، توزیع لوازم‌التحریر را هم از دیگر اقدامات این ناحیه در نوبت اول مرحله دوم کمک های مومنانه عنوان کرد.

به گفته زارعی؛ در این نوبت از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه که دهه اول ماه محرم برگزار می‌شود، سپاه ناحیه ثارالله شیراز  بسته‌های تهیه شده، توزیع می‌کند.

وی افزود: این کمک‌ها تا نوبت سوم از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه که دهه سوم ماه صفر است، استمرار خواهد داشت.

برنج، روغن، رب گوجه‌فرنگی، ماکارونی، سویا، حبوبات، از اجناس مشترک همه بسته‌هاست که فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز به آن اشاره و بیان کرد: در بعضی از بسته‌ها، قند یا شکر، گوشت قرمز و یا مرغ هم مشاهده می‌شود.

به گفته زارعی؛ هر بسته به طور متوسط ۳۵۰ هزار تومان ارزش نقدی دارد.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در تهران همزمان با هفته دفاع مقدس

جزئیات گام پنجم طرح شهید سلیمانی در تهران

فرمانده سپاه کردستان از روند اجرای پیاده‌راه فردوسی سنندج بازدید کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha