برگزاری مراسم عزاداری در منزل شهدای مدافع حرم و سلامت توسط یک هیات مشهدی

برگزاری مراسم عزاداری در منزل شهدای مدافع حرم و سلامت توسط یک هیات مشهدی

به گزارش سراج24، یکی از خادمان هیات لبیک مشهد اظهار کرد: امسال بحث کرونا بود و نمی‌شد مراسم عزاداری به شکل مرسوم برگزار کرد، بنابراین با دوستان صحبت کردیم تا هم مراسم عزاداری داشته باشیم هم ذکر مصیبت بگیم و هم برای خانواده شهدا کاری انجام داده باشیم.

مهدی عشقی رضوانی ادامه داد: قرار شد تعدادی از خانواده‌های مدافع حرم را هماهنگ کنیم بعد از ظهرها حدود نیم ساعت برنامه شامل سخنرانی و مداحی کوتاه در مقابل منزل شهدای مدافع حرم و سلامت برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه ما از دوشنبه اول محرم این مراسم را شروع کردیم، تاکید کرد: شب اول در منزل شهید حریری در منطقه قاسم آباد، شب دوم میزبان شهیدان بختی، منزل شهید محمدی مفرد، امشب منزل شهید زوار این مراسم را برگزار کردیم و فرداشب در منزل شهید عقیلی یکی از مدافعان سلامت این برنامه برگزار می‌کنیم.

رضوانی با تاکید بر اینکه این برنامه تا مراسم شام عاشورا ادامه دارد و هر روز ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹ برگزار می شود، متذکر شد: معیار انتخاب ما برای برگزاری این مراسم در منزل خانواده‌های شهدا این بود که این شهدا جزو شهدای شاخص و جدید مدافع حرم و سلامت هستند، همچنین، خانواده‌های آنها هر سال مراسم عزاداری برگزار می‌کردند، اما امسال به علت کرونا امکان برگزاری مراسم نداشتند.

اخبار مرتبط

منتشرکنندگان اخبار جعلی و نفرت پراکنی تیک آبی توئیتر نمی‌گیرند

توئیتر درباره لایک زدن توئیت های گمراه کننده هشدار می‌دهد

یک هیأت، حامی کودکان آسایشگاه کهریزک کرج شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha