توزیع بیش از 35 هزار بسته معیشتی در گلستان

توزیع بیش از 35 هزار بسته معیشتی در گلستان

به گزارش سراج24، عبدالرضا چراغعلی بعد از ظهر امروز در مراسم توزیع 10 هزار بسته غذایی، بهداشتی و تحصیلی بین نیازمندان استان گلستان با محوریت پویش «همدلی محرم» در مصلی وحدت گرگان اظهار کرد: این اقدام نمادین با رویکرد به نمایش گذاشتن فعالیت سمن‌ها و موسسات غیردولتی بود که با انگیزه خدمت به محرومان پای کار آمدند.

وی تصریح کرد: تشکل‌های غیردولتی در تمامی صحنه‌ها اعم از سیل و کرونا سند افتخاری برای تاریخ استان گلستان آفریدند، در سایه همدلی توانستیم از بحران بزرگ سیل عبور کنیم و سمن‌ها با محرویت مردم به میدان آمدند تا قضیه سیل مدیریت شد و امروز که ویروس کرونا بر سر دنیا سایه افکنده دوباره شاهدیم که مردم با همدلی و وفاق در قاب کمک مومنانه به شایستگی ورود کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان افزود: خیلی افراد تصور می‌کردند در ایام محرم هیئت‌های عزاداری تعطیل و در آن بسته شود، یاسی در دل مردم ایجاد شده بود اما با فرمایش مقام معظم رهبری و تلاش هیئت‌های مذهبی و سازمان‌های مردم نهاد، اقدامات موثری صورت گرفت.

به گفته چراغعلی؛ تاکنون بیش از ۳۵ هزار بسته حمایتی معیشتی توسط سمن‌ها، خیرین، دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلابی بین مردم نیازمند و مستمند استان گلستان توزیع شد.

وی با قدردانی از تلاش‌های خالصانه خیرین و تشکل‌های مردم نهاد استان در انجام کمک مومنانه ابراز کرد: این اقدام نوعدوستی جای بسی مباهات دارد، خانواده بزرگ خیرین، سمن‌ها و هیئت‌های مذهبی بار دیگر در آزمون همدلی خوش درخشیدند و در ماه محرم با کمک به محرومان دلهای زیادی از مردم گرفتار را شاد کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با اشاره به تلاش شبانه‌روزی موسسات و تشکل‌های غیردولتی در تهیه اقلام معیشتی و تحصیلی برای محرومان ابراز کرد: خیرین مردمی نشان دادند که برای خدمت و کمک به محرومان همچنان بی‌قرار هستند و در این مسیر از هیچ چیزی دریغ ندارند.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha