افتخار جمهوری اسلامی رسیدگی بی‌وقفه به بیماران پیر و جوان کرونایی است

افتخار جمهوری اسلامی رسیدگی بی‌وقفه به بیماران پیر و جوان کرونایی است

به گزارش سراج24، مراسم بزرگداشت شهدای مدافع سلامت استان اصفهان همراه با مرحله سوم نهضت کمک مومنانه عصر امروز در آستان امام زاده ابراهیم «نرمی» (ع) با حضور استاندار اصفهان و فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) برگزار شد.

در مرحله سوم این رزمایش ۳۰ هزار بسته معیشتی با نام طرح «محرم» همچنین ۳۰ هزار بسته لوازم التحریر با نام طرح «شهید فهمیده» بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

سردار مجتبی فدا در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: خدارا شاکر هستیم که توفیق افتتاح سومین مرحله کمک مؤمنانه به مردم این منطقه قرار داده شد؛ از تمام نیروها، ارگان‌های و هیأت‌های مذهبی استان که در این طرح بزرگ و خداپسندانه شرکت داشتند کمال تشکر را دارم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (ع) اصفهان، ادامه داد: خانواده‌های شهدای عرصه سلامت، از تمامی سرمایه‌های زندگی خود همانند شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم گذشتند، آنان در طول نزدیک به ۷ ماه شرایط سختی را پشت سرگذاشتند تا ما در کشور شرایط آسوده‌تری را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: اگر ما پس از کشورهای غربی دگیر این ویروس می‌شدیم مجبور به استفاده از تجربیات آنان بودیم، اما با توجه به اینکه پیش از آنان درگیر این ویروس شدیم توانستیم با تکیه بر روحیه جهادی آمادگی خود را بالا ببریم؛ افتخار جمهوری اسلامی ایران این است که در این زمان حساس فرقی میان پیر و جوان قائل نیست و اکنون تمامی مبتلایان به این بیماری در کشور هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

فدا افزود: از خانواده شهدای سلامت تشکر فراوانی دارم، با توکل به خداوند متعال امیدواریم بتوانیم از شرایط سخت کنونی عبور کنیم.

به گزارش فارس در پایان این مراسم، از خانواده‌های شهید علی منصوری و خسرو حکمت‌روش از شهدای عرصه سلامت استان تقدیر به عمل آمد.

اخبار مرتبط

دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد

هیأت‌های مذهبی از فرصت اربعین برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم استفاده کنند

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha