هیأت همدلی؛

مشارکت 35 واحد تولیدی در کمک مومنانه

مشارکت 35 واحد تولیدی در کمک مومنانه

به گزارش سراج24، اصر فغفوری اظهار کرد:  همزمان با فرا رسیدن یوم‌العباس، واحدهای تولیدی استان زنجان با حضور فعالانه خود در تامین اقلام سبدهای معیشتی، بصیرت و شعور حسینی خود را به نمایش گذاشتند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: واحدهای تولیدی با درک صحیح شرایط اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه و آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا که منجر به تحمیل فشار به اقشار آسیب‌پذیر جامعه شده بود، همزمان با سایر آحاد مردم نسبت به تامین بخشی از سبدهای معیشتی اقدام کردند.

وی افزود: در این راستا بالغ بر 35 واحد صنعتی و معدنی استان زنجان با اهدای نذورات خود به حسینیه اعظم زنجان در طرح کمک‌های مومنانه شرکت کردند.

فغفوری ادامه داد: با توجه به تغییر نحوه برگزاری دسته عزاداری حسینیه اعظم به رعایت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق صلاحدید مسؤولین امنیتی، بهداشتی و هیأت امنای حسینیه اعظم مقرر شده است تا شعور و بصیرت مردم حسینی زنجان در قالب همایش کمک‌های مومنانه مردم شریف استان به اجرا درآید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: همچنان که عشق به امام حسین (ع) و پاسداشت حماسه خونین عاشورا در رگ و خون همه مردمان این دیار ریشه دوانده و شور عظیمی را در یوم‌العباس سالیان گذشته شاهد بودیم، امسال نیز این شور حسینی را در قالب کاروان بزرگ کمک‌های مومنانه به نمایش جهانیان بگذاریم.

اخبار مرتبط

۵ درصد واکسن های تزریق شده ایرانی بود

گام بلند سپاه اصفهان با واکیسناسیون روزانه 3 هزار نفر از مردم

واکسیناسیون به ایستگاه رانندگان تاکسی رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha