موج همدلی برای نوعروسان البرز به راه افتاد

موج همدلی برای نوعروسان  البرز به راه افتاد

به گزارش سراج24 از کرج، محمدمهدی پورسلیمانی، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در البرز و غرب تهران، ظهر امروز در مراسم اهدای چهار سری جهیزیه به زوجین جوان در گلشهر، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه طی مراحل شناسایی این افراد زوج هایی بودند که به علت نگرانی از آبروی خود حاضر به ارائه اطلاعات شان به گروه‌های جهادی نشدند، گفت: افرادی هم بودند که توسط مسؤولین استان شناسایی و معرفی شدند که با هماهنگی‌های انجام شده توانستند جهیزیه اهدایی خود را دریافت کنند.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در البرز و غرب تهران با اشاره به اجرای پویش احسانه در البرز در خصوص جهیزیه زوج‌های نیازمند، افزود: از 18 سهمیه اختصاص یافته شده به البرز در مرحله اول، چهار مورد به صورت رایگان توسط ستاد اجرایی فرمان امام و 14 مورد به صورت مشارکتی با کمک 33درصدی خیرین و 67 درصدی ستاد تهیه شد.

وی در ادامه اظهار کرد: پس از انجام مراحل اداری از خانواده‌های نیازمند در خواست شد تا با مراجعه به ستاد جهیزیه خود را دریافت کنند.

این مسؤول در خصوص اینکه هیچ مبلغی از خانواده‌ها دریافت نمی‌شود، خاطر نشان کرد: در دو ماه محرم و صفر زوج‌های جوان نیازمند شناسایی می‌شوند و بقیه جهیزیه‌ها در مراحل بعدی با تاکید بر گروه‌های جهادی که نباید هیچ گونه مبلغی از زوجین و خانواده‌هایشان دریافت کنند، توزیع می‌شود.

پورسلیمانی در ادامه از تقسیم بندی اولیه 120 تا 150 سری جهیزیه در پویش احسانه خبر داد.

اخبار مرتبط

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

موج همدلی هیئتی‌ها در ماه عزای حسین(ع)

زلزله ۳.۳ ریشتری مشکین دشت در البرز را لرزاند

0 نظر

ارسال نظر

capcha