کمک مومنانه در گام دوم؛

توزیع ۸۰۰۰ بسته تحصیلی در خراسان‌جنوبی

 توزیع ۸۰۰۰ بسته تحصیلی در خراسان‌جنوبی

به گزارش سراج24، رضا سلم‌آبادی ظهر امروز در مراسم آغاز نهضت کمک مومنانه در خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: پس از تأکید رهبر انقلاب بر رزمایش کمک مومنانه موج وسیعی از لبیک به این رزمایش در سراسر کشور به خصوص استان خراسان‌جنوبی ایجاد شد.

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم نهضت مومنانه در استان خراسان‌جنوبی، بیان داشت: طی این مرحله از رزمایش ۵۹ سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند توزیع خواهد شد که برای تهیه این جهیزیه‌ها مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی تبیین کرد: همچنین در آستانه سال تحصیلی جدید توزیع هشت هزار بسته تحصیلی با اعتبار بیش از دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در بین دانش‌آموزان نیازمند استان پیش‌بینی شده است.

سلم‌آبادی از توزیع ۴۰ هزار بسته بهداشتی (ماسک) و یک هزار و ۱۰۰ بسته لباس و کفش خبر داد و عنوان کرد: در گام دوم رزمایش کمک مومنانه تاکنون ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی به‌صورت نقدی و غیر نقدی در استان جمع‌آوری شده است.

وی از توزیع ۴۰۰ هزار پرسغذای گرم در قالب طرح اطعام حسینی طی این مرحله از رزمایش خبر داد و گفت: تاکنون ۱۳۵ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی در خصوص اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه، خاطرنشان کرد: از عید غدیر تاکنون  ۴۶۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و اشتغال با مبلغ بیش از پنج میلیارد تومان به مددجویان پرداخت شده است.

اخبار مرتبط

وزیر ورزش از کمک مومنانه فدراسیون همگانی قدردانی کرد

۱۱۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

لبیک مردم کاشان به منویات رهبری

0 نظر

ارسال نظر

capcha