مسئولان سقف زمانی در تکمیل پروژه‌ها را برای مردم مشخص کنند

مسئولان سقف زمانی در تکمیل پروژه‌ها را برای مردم مشخص کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حسن رضایی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان در محل سالن فرمانداری پلدختر اظهار داشت: فعالیت پروژه دایک حفاظتی شهر معمولان علی رغم نزدیک شدن به فصل بارندگی و مخاطره سیلاب برای مردم،، متوقف شده که موجب موجبات نگرانی ساکنان را ایجاد کرده است.

وی افزود: بر این اساس با توجه به دغدغه مردم شهر معمولان لازم است مسئولان در ادامه فعالیت و تکمیل دایک  حفاظتی این شهر به جد ورودپیداکرده و تسریع به عمل آورند.

امام جمعه معمولان به سایت شهید سلیمانی این شهر اشاره کرد و گفت: سایت شهید سلیمانی شهر معمولان که محل احداث منازل مسکونی سیل زدگان این شهر است با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و برخی با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی به علت کمبود توان مالی مردم راکد مانده است.

 وی افزود: با توجه به نیاز مردم به تکمیل و تحویل این منازل مقرر شد ۱۵ میلیون تومان وام تسهیلات به آنها پرداخت شود که موجب خوشحالی مردم شد، اما زمانی مشخصی نداشت د مردم با مراجعات مکرر به دفتر امام جمعه در این رابطه دغدغه دارند و نیاز به تعیین تکلیف دارند.

رضایی یادآور شد: دیواره ساحلی گلزار شهدای شهر معمولان در حال تخریب و فرسایش است و ربطی به سیلاب ندارد زیرا بافت خاک آن سست است و در معرض ریزش شدید قرار گرفته و موجبات نگرانی مردم و خانواده شهدا را ایجاد کرده است.

 وی افزود: با توجه به اینکه سال گذشته سیل موجب ریزش بخشی از این دیواره شده،امسال در فصل بارندگی در معرض خطر بیشتری قرار می‌گیرد و لازم است در اسرع وقت تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود.

امام جمعه معمولان گفت:جاده های بین مزارع در اراضی کشاورزی این بخش که آسیب جدی دیده نیاز به تسطیح و بازسازی دارند و این از مطالبات و نیاز جدی کشاورزان منطقه است.

وی بر تعیین سقف زمانی در تکمیل پروژه ها از سوی مسئولان تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه امسال آخرین سال خدمت رسانی دولت فعلی است و آنچه در ذائقه مردم می ماند تکمیل و راه اندازی پروژه ها است، مسئولان در تکمیل کارهای خدماتی و عمرانی در راستای خوشحالی و رضایت مندی و رفع دغدغه‌های مردم تسریع کنند.

اخبار مرتبط

تصویب قانون مشکلی از ایثارگران حل نمی‌کند

طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به دنبال ایجاد حق برای کاربران است نه محدودیت

کمپین «مردم میدان» در فضای مجازی راه‌اندازی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha