هم زمان با دهه اول محرم؛

٣٠٠٠ بسته معیشتی در مناطق محروم بوشهر توزیع شد

٣٠٠٠ بسته معیشتی در مناطق محروم بوشهر توزیع شد

به گزارش سراج24، سردار علی رزمجو عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بسته‌ها به همت گروه‌های جهادی افسران ولایت و طلاب امام خمینی (ره) استان بوشهر، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و خیرین استان بوشهر تهیه شده است که به صورت متمرکز از سالن ورزشی مدرسه شهید مهدوی بوشهر با شعار «ما ملت امام حسینیم» و با رمز «یا امام حسین علیه السلام» میان نیازمندان توزیع شد.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان بوشهر نیز در این باره گفت: این بسته‌ها شامل برنج ایرانی، رب گوجه فرنگی، روغن، ماکارونی، حبوبات و مرغ است که ارزش هر کدام از این بسته ۳۵۰ هزار تومان است.

حجت پارمان با اشاره به توزیع جهیزیه توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان بوشهر اظهار کرد: ۱۹ مجموعه جهیزیه با ارزش هر جهیزیه ۳۰ میلیون تومان توسط این ستاد قبل از آغاز ماه محرم تهیه و بین زوج‌های نیازمند توزیع شد که از این تعداد، ۵ مجموعه جهیزیه توسط خیرین و ۱۴ مجموعه دیگر به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) تهیه شده بود.

وی همچنین با اشاره به مرحله اول رزمایش کمک‌های مومنانه اضافه کرد: در مرحله اول این رزمایش نیز حدود ۱۶ هزار بسته معیشتی ۲۵۰ هزار تومانی بین نیازمندان استان بوشهر توزیع شد.

مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه در سه بخش اجرا می‌شود که بخش نخست آن هم زمان با دهه امامت و ولایت در استان بوشهر اجرا شد و بخش دوم و سوم آن نیز به ترتیب در دهه اول محرم و دهه آخر صفر اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

ظرفیت بسیج بوشهر در خدمت نهضت «جهش تولید»

توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان

0 نظر

ارسال نظر

capcha