پروتکل‌های بهداشتی در مراسمات عزاداری‌ کروستان رعایت می‌شود

پروتکل‌های بهداشتی در مراسمات عزاداری‌ کروستان رعایت می‌شود

به گزارش سراج24، حسین خوش‌اقبال عصر امروز در جلسه کمیته امنیتی انتظامی ستاد مقابله با کرونا استان کردستا‌ن با تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: تمامی داشته‌های ما از قیام عاشورا نشات گرفته است و به همین منظور دشمنان در تلاشند تا عاشورا و کربلا را از نظر مردم بد جلوه دهند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اضافه کرد: هرچند تا به امروز در سطح استان دغدغه و نگرانی در ارتباط با هیات‌های مذهبی وجود نداشته است اما منبعد نیز نباید غافل شویم.

وی ادامه داد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی عزاداری داشته باشیم که دشمتان نتوانند از این فضا سواستفاده کنند.

خوش‌اقبال ابراز امیدواری کرد، مردم همچنان در ایام تاسوعا و عاشورا نیز رعایت کنند و از فرمانداران خواست بیشتر کنترل کنند.

وی از سپاه، ارتش و انتظامی بخاطر رعایت پروتکل‌ها در عزاداری‌ها تقدیر کرد و از آنها خواست که در ایام تاسوعا و عاشورا هم نظارت کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد: فرمانداران روزانه وضعیت را گزارش کنند تا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود

وی اذعان کرد: بصورت سرزده که از ادارات بازدید داشته‌ایم هم پروتکل‌ها رعایت شده و هم کار ارباب‌رجوع را انجام داده‌اند.

خوش‌اقبال همچنین در ادامه گفت: هم صنعت و معدن و هم انتظامی بر سفره‌خانه‌ها نظارت کنند که پروتکل‌های بهداشتی در این اماکن رعایت شود.

وی افزود: هنوز وضعیت کرونا مشخص نیست که اگر رعایت نکنیم مشکلاتی پیش خواهد آمد و در صورت کوتاهی آمارها افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: با وجود شرایط کشور به لحاظ کرونا و تحریم‌ها، دولت با همراهی مردم و عنایت‌های رهبری خوب مدیریت کرده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآوری کرد: هفته آینده با افتتاح بیمارستان سقز، تعداد تخت‌های بیمارستانی استان افزایش خواهد یافت و سرانه تخت بیمارستانی یک دهم درصد افزایش می‌یابد.

وی در پایان سخنانش از فرمانداران خواست خدمات واقعی را اطلاع‌‌رسانی کنند.

اخبار مرتبط

ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئات عزاداری شاه حسین گویان

مراسم ایام ماه محرم منوط به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است

هیأتی‌ها در اجرای پروتکل‌های بهداشتی سربلند شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha