مدل اقتصاد مقاومتی به تربیت اقتصادی مردم تاکید دارد

مدل اقتصاد مقاومتی به تربیت اقتصادی مردم تاکید دارد

به گزارش سراج24 به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی اظهار کرد: در گام اول انقلاب بر اساس آمار و ارقام موجود توسط نظام جمهوری اسلامی، خدمات فوق‌العاده‌ای در حوزه‌های تامین زیرساخت‌ها از جمله برق، آب و گاز اتفاق افتاده است.

استاندار خراسان رضوی افزود: در گام دوم اما باید توانمند ساختن مردم و اقتصاد روستایی و شهری دنبال شود، چرا که با وجود همه خدمات ارائه شده شاهد مهاجرت مردم از روستاها به شهرها هستیم.

وی اضافه کرد: باید اداره روستاها به شرکت‌ها یا موسسات غیردولتی سپرده شود تا مسیر توسعه با جدیت بیشتر و متمرکزتری دنبال شود.

رزم حسینی بیان کرد: اهداف ما در مدل اقتصاد مقاومتی کاهش نرخ بیکاری، افزایش ضریب امنیتی، توسعه پایدار و توزیع عادلانه ثروت است که باید تحقق یابد.

استاندار خراسان رضوی گفت: مدل اقتصاد مقاومتی بر تربیت اقتصادی مردم تاکید دارد و می‌خواهد برای ایجاد اشتغال وحدت ایجاد کند.

وی اظهارکرد: مردم باخرز باید از این فرصت پیش آمده استفاده کنند تا با همدلی و تلاش الگوی بسیار خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی باشند.

اخبار مرتبط

مأموریت جدید وزارت اقتصاد برای حمایت از تولید و دریافت مطالبات نظام بانکی

فرزین مدیرعامل بانک ملی شد

دیدار وزیر اقتصاد با بذرپاش / تفریغ بودجه سال آینده باز هم زودتر ارایه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha