کمک‌های مومنانه

توزیع 2 هزار بسته معیشتی و هزار بسته لوازم التحریر بین نیازمندان جهرم

توزیع 2 هزار بسته معیشتی و هزار بسته لوازم التحریر بین نیازمندان جهرم

به گزارش سراج24، مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه امروز با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم و دیگر مسئولان بومی و محلی در جهرم برگزار شد.

در این رزمایش تعداد 2 هزار بسته معیشتی و  یک‌هزار بسته لوازم التحریر به ارزش جمعی ۵۰۰ میلیون تومان توسط پایگاه‌های بسیج مساجد بین نیازمندان شهرستان جهرم توزیع می‌شود.

 امام جمعه جهرم در این مراسم  با قرائت آیه‌ای از قرآن کریم گفت: مومنان؛ نعمت‌هایی که خدا به شما نازل کرده است ، شما هم بخشی از آن را در راه خدا ببخشید و به همنوعان خود و همشهریان نیازمند کمک کنید.

فرمانده سپاه شهرستان جهرم نیز در آئین رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه که به مناسبت دهه اول محرم و فرا رسیدن سال تحصیلی جدید برگزار شد، اظهار داشت: به همت بسیجیان پایگاه‌ها، حوزه‌های مقاومت محلات و اقشاری همچنین خیرین نیک اندیش، تعداد دو هزار بسته معیشتی تهیه و آماده توزیع بین نیازمندان می‌باشد.

 غلامعلی احمدی جابری افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، حبوبات، رب گوجه، ماکارونی، سویا و مواد شوینده است که ارزش هر بسته  250 هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه در سه مقطع در حال اجرا است که مقطع اول آن، از عید قربان تا غدیر بوده و مقطع دوم آن در دهه اول محرم همچنین مقطع سوم همزمان با بازگشایی مدارس می باشد، از تهیه و توزیع یک هزار بسته لوازم التحریر به ارزش 50  میلیون تومان خبر داد و بیان کرد: بسته‌های لوازم التحریر به همراه بسته‌های معیشتی توسط حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج، بین دانش آموزان نیازمند و خانواده‌های ایشان، در این ایام توزیع خواهد شد.

احمدی بر تداوم جمع آوری کمک های مومنانه در دومین مرحله از رزمایش مواسات و توزیع آن بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، تأکید کرد و افزود: ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، به ویژه با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، سومین مقطع از رزمایش مواسات و کمک های مومنانه در دهه آخر ماه صفر برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

توزیع ۳۵ هزار بسته معیشتی توسط هیئات مذهبی

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha