کمک مؤمنانه

توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی تا پایان دهه اول محرم در اردبیل

توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی تا پایان دهه اول محرم در اردبیل

به گزارش سراج24، سردار جلیل بابازاده ظهر امروز در جلسه هماهنگی اجرای مرحله دوم طرح کمک مؤمنانه اظهار کرد: در آستانه ایام تاسوعا و عاشورا، کمک‌های مؤمنانه در قالب ۲۵ هزار بسته معیشتی در سطح استان تا پایان دهه اول محرم تداوم خواهد داشت.

وی افزود: امروز در شرایطی قرار داریم که تلاش برای ثبات جامعه، نیاز به امید آفرینی برای حفظ آرامش جامعه است که همدلی و دستگیری از اقشار ضعیف جامعه از طریق کمک مؤمنانه یکی از راه‌های مفید و امید آفرین است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: کمک‌های مؤمنانه با حمایت خیرین جمع‌آوری و در اختیار اقشار آسیب‌پذیر قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: امدواریم حرکت معنوی در این ایام محرم از سوی مردم و اقشار مختلف جامعه با رعایت پروتکل بهداشتی تدوام یابد و شأن و منزلت اقشار آسیب‌پذیر نیز در اجرای کمک‌های مؤمنانه حفظ شود.

بابازاده بیان داشت: ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی فرصت مناسبی برای امدادرسانی به مردم آسیب‌پذیر و انجام کارهای نیک و خداپسندانه است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) گفت: مرحله دوم کمک‌های مؤمنانه از روز غدیر و دهه امامت و ولایت شروع شده و تا پایان دهه اول محرم با توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی تداوم خواهد داشت.

اخبار مرتبط

فضای شهرها اربعینی شود

تجلیل از 14600 پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل

بازسازی عملیات کربلای ۵ در اردبیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha