توزیع 50 هزار بسته معیشتی به همت بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی

توزیع 50 هزار بسته معیشتی به همت بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی

به گزارش سراج24، محمودزاده در ارومیه با اشاره به کمک های مومنانه بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: ستادهای پشتیبانی خواهران بسیجی استان با شیوع کرونا تشکیل و ملزومات بهداشتی توسط بانوان تولید شد که این ملزومات شامل گان و آستین یکبار مصرف و ماسک بود که به صورت رایگان در اختیار کادر درمانی و مراکز درمانی و آحاد مردم قرار گرفت.

وی از دوخت یک هزار و 500 گان برای مراکز درمانی خبر داد و تصریح کرد: در این راستا30 کارگاه تولید ماسک راه اندازی و 400 خیاط ساماندهی شدند تا کار دوخت این ملزومات بهداشتی را انجام دهند.

مسوول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه نیز 15هزار و 422 بسته معیشتی تهیه و بین افراد نیازمند و افرادی که از کرونا آسیب دیده بودند توزیع شد.

محمودزاده یادآور شد: 200 نفر از بانوان بسیجی نیز در راستای کمک به بیماران اقدام به اهدای خون کردند.

وی پرداخت کرایه مستاجران، تسویه حساب دفتری سوپرمارکت های محلات آسیب پذیر، تامین داروی 20 بیمار سرطانی، تامین جهیزیه به ارزش 50 میلیون تومان، تهیه 14 گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت برای استفاده از سامانه شاد، توزیع گوشت قربانی بین 400 نفر از خانوارهای نیازمند، ارایه مشاوره مجازی و تلفنی به افراد کرونایی و خانواده آنها را از دیگر اقدامات در این زمینه اعلام کرد.

مسوول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی به مرحله دوم این رزمایش که از امروز آغاز می شود اشاره کرد و گفت: مرحله دوم رزمایش که در دهه اول محرم اجرا و از امروز آغاز شده 16 بسته کمک معیشتی توسط بسیجیان و خیرین توزیع می شود.

محمودزاده اعلام کرد: این کمک ها در 3 مرحله توزیع می شود که در مجموع 50 هزار بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود.

اخبار مرتبط

محرومیت‌ زدایی درسطح کشور به همت سپاه میثم/ راه شهدا ادامه دارد

۸۸۸ هزار بسته معیشتی با پویش «به لطف امام» به دست محرومان می‌رسد

روز قدس بسیج و انسجام جهان اسلام را به دنبال داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha