کمک مومنانه

توزیع 200 بسته تحصیلی میان دانش‌آموزان نیازمند

 توزیع 200 بسته تحصیلی میان دانش‌آموزان نیازمند

به گزارش سراج24، صالح محبی  در گنبدکاووس با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و تسلیت این ایام، اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که توانستیم با همت همه مدیران، مسوولان، مردم و به ویژه هیئت‌ها و نهادهای مردمی مراسمات عزاداری را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشکوه و عزت خاصی برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر تداوم «کمک‌های مومنانه» و تلاش برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا تاکید کرده‌اند، افزود: ما نیز وظیفه خود دانستیم در حد وسع در این راستا گامی برداشته و به دستور رهبر معظم انقلاب لبیک بگوئیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه با کمک خیرین و نیکوکاران اقدام به تهیه ۲۰۰ بسته تحصیلی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: این بسته‌ها برای دانش آموزان دو مقطع ابتدایی و متوسطه تهیه شده و از امروز تا عاشورا توزیع خواهد شد.

محبی با اشاره به اینکه محتویات این بسته‌ها یک عدد کیف تحصیلی، هفت جلد دفتر سیمی، جامدادی، لوازم و ابزار هندسی، مداد رنگی و ... است، ادامه داد: قیمت تقریب هر بسته تحصیلی حدود ۲۰۰ هزار تومان است که از سوی خیرین عزیز تامین شده است.

وی بر ادامه «کمک‌های مومنانه» تا پایان ماه صفر تاکید کرد و گفت: ما هم در حوزه اطعام‌حسینی و هم در توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی اقدامات خود را تا شکست قطعی و نهایی کرونا ادامه خواهیم داد و در کنار مردم محروم خواهیم ماند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس از مردم و خیرین تقاضا کرد تا در شرایط سخت اقتصادی فعلی بیش از گذشته به فکر نیازمندان و محرومان باشند، ادامه داد: امیدواریم هر چه زودتر با شکست کامل بیماری کرونا به شرایط عادی جامعه بازگشته و محرومیت‌ها و مشکلات ناشی از این برهه زمانی را با کمک هم جبران کنیم.

اخبار مرتبط

کمک‌های مومنانه نمایشی از عشق به سیدالشهداست

کمک مومنانه در قالب نذر خون

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha