توزیع 30 هزار سبد معیشتی در طرح «ایران همدل- اطعام حسینی»

توزیع 30 هزار سبد معیشتی در طرح «ایران همدل- اطعام حسینی»

به گزارش سراج24، هدایت صفری امروز اظهار کرد: در حال حاضر 29 هزار مددجو زیرپوشش کمیته امداد زنجان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اقدامات کمیته امداد با رویکرد توانمندسازی، ایجاد زمینه استقلال اقتصادی و معیشتی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های این نهاد  توانمندسازی فکری و فرهنگی مددجویان است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به دنبال ارائه خدمات بلاعوض به خدمات معوض و زمان‌دار و ترویج فرهنگ کار و تلاش در بین خانواده‌هاست، گفت: کمیته امداد به دنبال این است که با ارائه این خدمات بحث توانمندسازی مددجویان را تسریع کند.

صفری در ادامه با اشاره به اینکه مردم نیکوکار و خیر اندیش استان زنجان همراهی، همکاری و مشارکت مناسبی در برنامه‌های اجرایی این نهاد داشته و در راستای بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی ۱۰۹ مرکز نیکوکاری در سطح استان زنجان ایجاد شده است، افزود: جنس کار مراکز نیکوکاری اعتقادی، جهادی و داوطلبانه بوده و ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی در بخش‌های مددکاری اسلامی، مشاوره‌ای، تحصیلی و آموزشی و کار آفرینی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه با تشریح طرح «ایران همدل- اطعام حسینی» به متصل کردن نیازمندان به هیئات مذهبی و مساجد در ایام محرم اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی شده است در ایام ماه محرم و صفر با استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری وهیئات مذهبی ۱۴۰ هزار پرس غذای گرم و 30 هزار بسته سبد معیشتی در بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع شود.

وی با بیان اینکه استان زنجان بهشت خیران و پایتخت شور وشعور حسینی است، تاکید کرد: باید از ظرفیت ماه محرم برای اجرای طرح ایران همدل و جذب نذورات خیران و نیکوکاران برای گره‌گشایی از مشکلات نیازمندان استفاده کنیم.

صفری بر تهیه و پیگیری بسته‌های معیشتی به منظور توزیع بین نیازمندان در راستای منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد و ادامه داد: در کنار اطعام مددجویان تحت حمایت و نیازمندان توزیع سبدهای معیشتی نیز ادامه دارد.

وی از آمادگی دفاتر ۱۴گانه کمیته امداد و ۱۰۹مرکز نیکوکاری برای دریافت و توزیع نذورات هم استانی‌های زنجانی در بین نیازمندان خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۴*۱*۸۸۷۷*با تلفن همراه و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱با شناسه ۸۸۰۳۱۸۶۶۶ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ نزد بانک ملی، کمک‌های خود را به نیازمندان اهدا کنند

اخبار مرتبط

کمک ۱۲۰۰ میلیارد تومانی در پویش ایران همدل

بازگشت پیکر مطهر شهید مسعود منتجبی بعد از ۳۸ سال به زنجان

راه‌اندازی «پویش نذر سلامت»

0 نظر

ارسال نظر

capcha