فرمانده جدید سپاه شهرستان فراهان معارفه شد

فرمانده جدید سپاه شهرستان فراهان معارفه شد

به گزارش سراج24، ظهر امروز در مراسمی با حضور فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی از تلاش‌های سرهنگ دوم پاسدار حسین رضایی تجلیل و سرهنگ پاسدار نعمت‌الله نجفی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان فراهان معارفه شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان فراهان اظهار کرد: امروز سپاه پاسداران هرآنچه دارد از بصیرت و حضور مردم و امت اسلامی است و سپاه با سه شاخص مهم ولایی، انقلابی و مردمی در طول این چهل سال انقلاب همواره ماموریت‌های خود را انجام داده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی تصریح کرد: موفقیت‌های سپاه پاسداران مرهون اتصال بی‌نظیر این نهاد انقلابی به مردم و امت اسلامی است که از ابتدا انجام شده و همواره سعی شده این ارتباط تقویت شود و هر دو عنصر سپاه و مردم زیر پرچم ولایت برای پیشبرد اهداف انقلاب نقش آفرینی می‌کنند.

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سپاه برای مردم و از بطن مردم است و در هر حادثه‌ای با پشتیبانی‌های مردمی توانسته موفقیت‌های بزرگی کسب کند که نمونه آن در همین بحران کرونا به وضوح مشخص شد که تنها ۸۰ کارگاه مردمی راه‌اندازی شد.

کریمی افزود: اعتماد مردمی و قدرت بسیج کنندگی مردم یک نعمت ارزشمند برای سپاه محسوب می‌شود که باید قدر آن را به خوبی بدانیم که خوشبختانه در استان مرکزی سازماندهی ۷۵۰ گروه جهادی نمونه‌ای از این مهم است.

وی ادامه داد: سپاه روح الله استان مرکزی در همه شهرستان‌ها در طی این چند سال اخیر در حوادثی همچون زلزله، سیل و کرونا همواره پیشگام بوده که تامین ۲۶۰ کانکس در ساعات اولیه زلزله، جمع آوری ۱۴ میلیارد تومانی کمک‌های مردمی در سیل و ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در استان مرکزی تنها بخشی از اقدامات مهم در حوادث بوده است.

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: حضور مردم در صحنه‌ها و مقاطع مختلف انقلاب نشان داده که به عنوان یک سرمایه بزرگ اجتماعی در انقلاب مطرح هستند که البته این سرمایه اجتماعی همراه با معنویت، اخلاق مداری، تدین و دلسوزی همراه است و این تفاوت ایران اسلامی با سایر کشورها است.

کریمی ادامه داد: در طول بیماری کرونا سرمایه اجتماعی مردم به وضوح خود را نشان داد و مردم در طول این شش ماه اخیر برای خدمت به هموطنان و همشهریان خود از یکدیگر سبقت گرفتند و این حضور در صحنه‌های مختلف همواره راهگشا بوده و لذا باید این سرمایه اجتماعی را به خوبی حفظ کنیم.

وی افزود: مسئولیت‌ها در نظام اسلامی یک فرصت ارزشمند برای خدمت صادقانه به مردم است و همه باید قدر این مسئولیت را به خوبی بدانیم.

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سپاه در کنار مردم در همه صحنه‌ها حضور دارد و سپاه را باید با نمادهایی همچون حاج قاسم سلیمانی سنجید و امروز دشمن به دنبال این است که بین مردم و سپاه جدایی بیندازد اما قطعا تلاش‌های دشمن در این راستا بی ثمر خواهد بود چراکه توطئه‌های آنها در طی چهل سال سبب تقویت ارتباط مردم و سپاه شده است.

در این آیین از تلاش‌های سرهنگ دوم پاسدار حسین رضایی تجلیل و سرهنگ پاسدار نعمت الله نجفی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان فراهان معارفه شد.

اخبار مرتبط

رییس جدید شورای مرکزی نظام مهندسی معرفی شد/ترکان رفت

مراسم معارفه مدیرعامل جدید سازمان بیمه سلامت برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha