جمع‌آوری 10 میلیارد تومان کمک‌ مردمی در مرحله اول پویش «ایران همدل»

جمع‌آوری 10 میلیارد تومان کمک‌ مردمی در مرحله اول پویش «ایران همدل»

به گزارش سراج24، علی ملک‌پور با بیان اینکه در مرحله اول پویش ایران همدل 10 میلیارد تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد، گفت: مرحله دوم این پویش با عنوان اطعام حسینی در قالب توزیع غذای گرم و بسته‌های مواد غذایی در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در ایام ماه محرم و صفر برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه‌اندازی 27 آشپزخانه با عنوان شهدای کربلا به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا، افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند نذورات ایام محرم و صفر را از طریق روش‌های حضوری و غیرحضوری به دست نیازمندان برسانند.

وی با تأکید بر اینکه در این ایام مراحل تهیه موادغذایی، پخت و توزیع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی انجام می‌شود، ادامه داد: مرحله دوم پویش ایران همدل با دستور مقام معظم رهبری در راستای کمک‌ به نیازمندان با مشارکت‌های مردمی تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

ملک‌پور با بیان اینکه مردم نیکوکار چهارمحال و بختیاری می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #038*8877* و   یا با شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی به دست نیازمندان برسانند، گفت: ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

اخبار مرتبط

فوت ۴ بیمار کووید19 در کشور

واکسیناسیون کرونا تعطیل نشده است

شناسایی ۴۵۳ بیمار جدید کرونا در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha