برگزاری رزمایش «کمک مومنانه» در استان مرکزی همزمان با گرامیداشت روز کارمند

برگزاری رزمایش «کمک مومنانه» در استان مرکزی همزمان با گرامیداشت روز کارمند

به گزارش سراج24، سرهنگ پاسدار ابراهیم عباسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روز کارمند، روزی است که از خدمات و زحمات قشری قدردانی می‌شود که با تعهد و وجدان کاری در راه خدمت به هم وطنان خود گام برداشته و تلاش می‌کنند.

وی افزود: همزمان با فرارسیدن ایام محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان از اقدامات ارزشمند کارمندان بسیجی فضاسازی و اقدامات تبلیغی در سطح ادارات بوده است.

عباسی اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه در راستای امیدآفرینی همزمان با برگزاری میزهای خدمت جهادی از سوی کارمندان در مساجد محلات، روستاها و به ویژه در مناطق حاشیه شهرها  به صورت سراسری در سطح استان انجام خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله استان از دیگر اقدامات این قشر بسیج را برپایی ایستگاه جمع آوری کمک‌های مومنانه در سطح ادارات استان  برشمرد و گفت: جمع آوری کمک‌های کارمندان که برطرف کننده بخشی از مشکلات نیازمندان در سطح جامعه  خواهد بود و متمرکز در سطح ادارات انجام می‌شود.

وی بیان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکی از برنامه‌های هرساله بسیج کارمندان بوده که امسال بصورت ویژه تر انجام خواهد شد.

عباسی با اشاره به اینکه باید به کار فرهنگی و فرهنگ سازی  توجه ویژه‌ای داشته باشیم، گفت: جریان سازی و معرفی شهدای شاخص کارمند می‌تواند الگوی‌های موفق را برای کارمندان ادارات ترسیم کند که امسال با معرفی شهید حسین مرتضوی زاده به عنوان شهید شاخص اقدامات خوبی به ثمر خواهد نشست.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه فرهنگی،کتاب خوانی، اهدای جوایز به نفرات برتر ازدیگر برنامه‌های  سازمان بسیج کارمندان در استان مرکزی خواهد بود.

اخبار مرتبط

دستاوردهای مقاومت‌های چهل ساله مردم به خوبی تبیین شود

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

کمک مردم خمینی‌شهر به ۸۰۰ دانش ‌آموز نیازمند

0 نظر

ارسال نظر

capcha