مرحله دوم رزمایش اطعام حسینی

توزیع بیش از ۲ میلیون پرس غذای گرم در استان فارس

توزیع بیش از ۲ میلیون پرس غذای گرم در استان فارس

به گزارش سراج24، محمد بذرافشان امشب در نشست خبری اظهار داشت: در رزمایش اطعام حسینی ۱۱۲ آشپزخانه با طبخ بیش از دو میلیون پرس غذای گرم در ماه محرم و صفر فعالیت خیرخواهانه خود را آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نخستین آشپزخانه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) امروز فعالیت خود را آغاز کرد و در مرحله نخست رزمایش اطعام حسینی بیش از یک‌میلیون پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس تصریح کرد: برای ادامه این حرکت خیرخواهانه از هم استانی‌ها درخواست می‌شود در اطعام حسینی شرکت کنند.

بذرافشان بیان داشت: خیران می‌توانند برای شرکت در مرحله دوم رزمایش اطعام حسینی کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸ و ۹۹۷۰۹۳۷۶ واریز کنند و نیز ۲۷۰ مرکز نیکوکاری و 57 اداره کمیته امداد آمادگی دریافت نذورات مردم به‌صورت کالا رادارند.

وی اضافه کرد: همکاران ما در کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس این آمادگی رادارند که نیات واقفان را عملیاتی، اجرایی و به دست نیازمندان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی‌(ره) فارس گفت: آشپزخانه ثابت طبخ غذا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی، شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها در سراسر استان پیش‌بینی‌شده است و امکان افزایش آشپزخانه وجود دارد.

وی بیان کرد: امامزاده‌‌ها، مساجد، بسیج و سپاه اعلام آمادگی کرده‌اند اماکنی را با رعایت اصول بهداشتی در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دهند.

اخبار مرتبط

اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

توزیع 3500 بسته غذای گرم در بندر زرک میناب

توزیع ۳۰۰۰ پرس غذای گرم در مغانسر پارس‌آباد

0 نظر

ارسال نظر

capcha