مرحله دوم رزمایش اطعام حسینی

توزیع بیش از ۲ میلیون پرس غذای گرم در استان فارس

توزیع بیش از ۲ میلیون پرس غذای گرم در استان فارس

به گزارش سراج24، محمد بذرافشان امشب در نشست خبری اظهار داشت: در رزمایش اطعام حسینی ۱۱۲ آشپزخانه با طبخ بیش از دو میلیون پرس غذای گرم در ماه محرم و صفر فعالیت خیرخواهانه خود را آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نخستین آشپزخانه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) امروز فعالیت خود را آغاز کرد و در مرحله نخست رزمایش اطعام حسینی بیش از یک‌میلیون پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس تصریح کرد: برای ادامه این حرکت خیرخواهانه از هم استانی‌ها درخواست می‌شود در اطعام حسینی شرکت کنند.

بذرافشان بیان داشت: خیران می‌توانند برای شرکت در مرحله دوم رزمایش اطعام حسینی کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸ و ۹۹۷۰۹۳۷۶ واریز کنند و نیز ۲۷۰ مرکز نیکوکاری و 57 اداره کمیته امداد آمادگی دریافت نذورات مردم به‌صورت کالا رادارند.

وی اضافه کرد: همکاران ما در کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس این آمادگی رادارند که نیات واقفان را عملیاتی، اجرایی و به دست نیازمندان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی‌(ره) فارس گفت: آشپزخانه ثابت طبخ غذا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی، شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها در سراسر استان پیش‌بینی‌شده است و امکان افزایش آشپزخانه وجود دارد.

وی بیان کرد: امامزاده‌‌ها، مساجد، بسیج و سپاه اعلام آمادگی کرده‌اند اماکنی را با رعایت اصول بهداشتی در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دهند.

اخبار مرتبط

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

توزیع 3500 بسته غذای گرم در بندر زرک میناب

0 نظر

ارسال نظر

capcha