راه‌اندازی پویش "جوانان، مدافعان سلامت عزاداران" در خراسان جنوبی

 راه‌اندازی پویش "جوانان، مدافعان سلامت عزاداران" در خراسان جنوبی

به گزارش سراج24، مهدی قناد، در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط پیشروی ویروس کرونا تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد جوانان در خراسان جنوبی همگام با سایر جوانان در سراسر کشور تاکنون در بحث مبارزه با ویروس در محورهای تولید ماسک و گان و تولید انواع محتوای فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی و نیز تهیه بسته های معیشتی در قالب رزمایش( همت جوانانه، کمک مومنانه) اثبات کرده‌اند که حتی در شرایط بحران، توانایی خدمت رسانی به مردم را در بهترین شکل خود دارند.

وی تصریح کرد: در ماه محرم و صفر امسال که به فرموده مقام عظمای ولایت رعایت موارد مد نظر ستاد ملی کرونا لازم است و از سویی افزایش آمار مبتلایان در استان های کشور، دل نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است؛ جوانان فعال در تشکل‌های خراسان جنوبی برآنند تا در پویش (جوانان،مدافعان سلامت عزاداران) سلسله فعالیت هایی را به منصه ظهور برسانند.

قناد خاطرنشان کرد: نظر به لزوم مشارکت جوانان در آیین های محرم در این پویش علاوه بر برگزاری باشکوه عزاداری حسینی، پروتکل های بهداشتی به منظور حفظ سلامت عزاداران به طور کامل انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت امور جوانان ورزش و جوانان خراسان جنوبی اظهار کرد: توزیع ماسک و جمع‌آوری اقلام بهداشتی و توزیع آن، سیاه پوش کردن خانه‌های جوان فعال در شهرستان‌ها، انتشار کلیه دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد مبارزه با کرونا به منظور برگزاری مراسم عزاداری و مشارکت جوانان در تولید محتوای عزاداری در فضای مجازی از اهم فعالیت‌های جوانان خواهد بود.

قناد اظهار کرد: اینک نیز، فرصت دیگری فراهم شده تا جوانان بار دیگر حضور خود را در بحث مشارکت‌های اجتماعی به اثبات برسانند و در ماه محرم و صفر امسال ضامنین سلامت عزاداران حسینی باشند.
 

اخبار مرتبط

آمار کرونا همچنان صعودی است

ابتلا به کرونا در جهان طی 2 هفته گذشته 30 درصد افزایش یافته است

خط تولید واکسن کرونا متوقف نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha