تولید 40 محتوای رسانه‌ای ویژه دهه اول محرم

تولید 40 محتوای رسانه‌ای ویژه دهه اول محرم

به گزارش سراج24، سید مرتضی موسویان با بیان اینکه ویژه برنامه‌هایی دهه اول محرم در حرم مطهر بانوی کرامت با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، اظهار کرد: اداره رسانه و فضای مجازی حرم مطهر در دهه اول محرم به تولید کلیپ از برنامه‌های این آستان مقدس اقدام کرده و هر روز دو کلیپ کوتاه از مراسم‌های عزاداری تولید و در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی این آستان مقدس به نشانی  astanqom@ منعکس می‌کند.

وی اضافه کرد: تولید ۶ پادکست با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و ۱۰ پادکست از محتوای منبرهای حرم مطهر با بهره‌مندی از بیانات حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری از جمله دیگر محتواهای تولیدی این اداره است.

رئیس اداره رسانه و فضای مجازی آستان مقدس بانوی کرامت گفت: از برنامه‌های شیرخوارگان حسینی، تعویض پرچم گنبد مطهر و سیاهپوش کردن حرم مطهر هر کدام یک کلیپ تولید و منتشر شده است.

وی یادآور شد: هر شب مراسم عزاداری دهه اول محرم، به صورت زنده از پرتال جامع آستان مقدس به نشانی amfm.ir/live و همچنین، شبکه‌های اجتماعی، شبکه استانی قم و شبکه سراسری قرآن منعکس می‌شود.

موسویان از تولید عکس نوشت معارفی با محوریت امام حسین(ع) و محرم یاد کرد و گفت: محتواهای مختلف ویژه فضای مجازی به همت خادمان تخصصی این اداره تولید و با مشارکت فعالان فضای مجازی در بسترهای مختلف منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

«نهنگ آبی»...«مریم»... «مومو»... و تنها راهکار «سواد رسانه»

سلسله نشست‌های «محرم امسال» برگزار می‌شود

«شبیه حسین» روی آنتن شبکه چهار

0 نظر

ارسال نظر

capcha