توزیع ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان اردبیل

توزیع ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان اردبیل

به گزارش سراج24، حسین دشتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیکوکاران اردبیلی همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش در قالب طرح «اطعام و احسان حسینی» ۱۰ هزار پرس غذای گرم و سبدکالا را در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند جامعه توزیع کرده‌اند.

وی افزود: میزان کمک‌های مردمی در ماه محرم سال‌جاری برای تهیه و توزیع غذای گرم و سبدکالا بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه بیش از ۵۰۰ میلیون تومان ارزیابی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مردم نیکوکار استان اردبیل تقاضا داریم نذورات خود را به صورت نقدی یا سبدکالا به دست مددجویان برسانند.

وی ادامه داد: در زمینه طبخ غذای گرم نیز آشپزخانه‌های مناسبی در سطح استان تدارک دیده شده که با رعایت اصول بهداشتی فعالیت می‌کنند.

دشتی تصریح کرد: دفاتر کمیته امداد و ۸۶ مرکز نیکوکاری استان اردبیل آماده دریافت نذورات خیران هستند.

وی بیان داشت: مرحله دوم رزمایش «ایران همدل» از عید سعید غدیر با شعار «از همدیگر گره‌گشایی کنیم» آغاز به فعالیت کرده است که تاکنون در قالب این طرح، شاهد افزایش کمک‌های مردمی برای دستگیری از فقرا و محرومان جامعه هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل تشریح کرد: یکی از اهداف مهم در اجرای طرح اطعام حسینی، ساماندهی توزیع نذورات و ارائه خدمات هدفمند به فقرا و مستمندان استو  نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی #۰۴۵*۱*۸۸۷۷* به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود در این طرح مشارکت کنند.

وی گفت: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نیز در اختیار مردم خیر استان اردبیل قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند.

اخبار مرتبط

کمک 300 میلیارد تومانی ستاد اجرایی به نیازمندان در هرمزگان

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

0 نظر

ارسال نظر

capcha