راه‌اندازی پویش «هر مغازه یک حسینیه»

راه‌اندازی پویش «هر مغازه یک حسینیه»

به گزارش سراج24، جمال ابدالی با اشاره به آغاز هفته بسیج اصناف، اظهار کرد: در تقویم کشور، از یکم تا هفتم شهریور به نام بسیج اصناف نام‌گذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 95 درصد جامعه بازاری لرستان در زیرمجموعه بسیج اصناف قرار دارند و طی سال‌های اخیر اقدامات بسیاری در راستای کمک به نیازمندان و همچنین رفع محرومیت‌ها توسط این قشر انجام شده است.

مسؤول بسیج اصناف لرستان به کمک 300 میلیون تومانی بازاریان استان در قالب کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر اشاره و تصریح کرد: این کمک‌ها در سطح 9 شهرستان صورت گرفته، ضمن اینکه همچنان این حمایت ادامه دارد.

ابدالی از راه‌اندازی پویش هر مغازه یک حسینیه در سطح بازارهای استان خبر و ادامه داد: به منظور سیاه‌پوش نمودن بازار برای عزای امام حسین(ع) و جلوگیری از تجمع هیئت‌ها اقدام به راه‌اندازی این پویش کرده‌ایم.

وی بیان داشت: محرم امسال و با توجه به شیوع کرونا، نذری بازاریان با سال‌های گذشته متفاوت شده، به‌گونه‌ای که اغلب بازاریان نذری‌های خود را به صورت تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده ادا می‌کنند.

مسؤول بسیج اصناف لرستان همچنین از راه‌اندازی ۲۳ کارگاه جهت تهیه ماسک برای هیات‌های استان خبر داد و گفت: با تامین پارچه موردنیاز برای این کارگاه‌ها، ماهانه 11 میلیون ماسک با یک سوم قیمت تولید و در سطح هیئت‌ها، داروخانه‌ها و مراکز درمانی توزیع خواهد شد.

اخبار مرتبط

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

وضعیت داروی منتسب به امام کاظم(ع) برای درمان کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha