تامین ماسک عزاداران در اولویت قرار دارد

تامین ماسک عزاداران در اولویت قرار دارد

به گزارش سراج24، حسینقلی قوانلو اظهار کرد: در ارتباط با نوسانات ارز بازار مرداد نسبت به دو ماه گذشته نسبتا ارام بود و وضعیت خوبی داشت.

وی با بیان اینکه باتوجه به برگزاری مراسم عزاداری تامین ماسک مورد نیاز عزاداران در اولویت قرار دارد، افزود: در این زمینه توزیع ماسک را در سطح عمومی شروع کردیم که با نرخ مصوب درحال انجام است که در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به  توزیع برنج با ارز نیمایی، اضافه کرد: تفاوت قیمت برنج خارجی با برنج پرمحصول برداشته شد که در این زمینه می‌بینیم مردم از برنج داخلی استقبال می‌کنند که باتوجه به اینکه توزیع نذری را در دستور کار نداریم تقاضای زیادی برای برنج نداریم.

این مسؤول در ارتباط با تقاضا برای تامین شکر و مرغ در بازار، تصریح کرد: شهروندان جهت تامین کالا‌های اساسی از قبیل شکر به‌صورت فله با قیمت هر کیلوگرم 7هزار و 300 تومان و مرغ منجمد هر کیلوگرم 13هزار و 500 تومان  و مرغ گرم با قیمت 15هزار و 750 تومان به فروشگاه‌های مراجعه کنند.

قوانلو به استقبال پایین مردم از مرغ منجمد کم است، اضافه کرد: انتظار داریم باتوجه به اینکه توزیع نهاده‌ها گسترش پیدا کرده شرایط بهتر شود.

وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر انبار‌های استان مازندران در شرایط خوب تامین کالا‌های اساسی هستند و کمبود کالا در استان نداریم.

اخبار مرتبط

کرونا شور را کم کرد؛ اما شعور عزاداران را به نمایش گذاشت

سلسله نشست‌های «محرم امسال» برگزار می‌شود

«شبیه حسین» روی آنتن شبکه چهار

0 نظر

ارسال نظر

capcha