افزایش بخش‌های دلنوشته‌های عاشورایی و تفسیر به پویش «باقرآن حسینی بمانیم»

افزایش بخش‌های دلنوشته‌های عاشورایی و تفسیر به پویش «باقرآن حسینی بمانیم»

به گزارش سراج24، پویش ملی با قرآن حسینی بمانیم عنوان برنامه‌ای است که همزمان با آغاز ماه محرم به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی آغاز به کار کرده است.

برای این پویش برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که از جمله آن قرائت قرآن در منزل و هیئت‌ها، تفسیر سوره مبارکه فجر و برخی موضوعات دیگر است که از جمله آنها می‌توان به فراخوان دلنوشته‌های عاشورایی اشاره کرد.

این فراخوان با موضوعات اهمیت نماز، نیایش و عبادت، ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر و سوگواری و آیین‌های عزاداری کار خود را آغاز کرده و علاقه‌مندان می‌توانند دلنوشته‌های خود با موضوعات اعلام شده را به دبیرخانه پویش ارسال و از جوایز آن بهره‌مند شوند.

تفسیر سوره مبارکه فجر از دیگر محورهای پویش ملی با قرآن حسینی بمانیم است که با بیان حجت الاسلام محسن قرائتی به صورت روزانه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می توانند از روزهای سوم تا هفتم خردادماه ضمن پاسخ به سؤالات روزانه تفسیر سوره مبارکه فجر از جوایز آن بهره‌مند شوند.

برگزاری این پویش به این صورت است که فایل‌های صوتی جلسات تفسیر حجت‌الاسلام قرائتی بر روی صفحات مرکز قرآن آستان قدس رضوی در شبکه‌های اجتماعی بارگذاری و سؤالات مسابقه در همین صفحات مطرح می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه تفسیر سوره فجر می‌توانند به نشانی quran_aqr@ بر روی شبکه‌های مختلف اجتماعی مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

مرحله حضوری جشنواره هنر قرآنی دانش برگزار شد

مردی معمولی که کابوس داعش شد

واکنش حاج قاسم به پیشنهاد نامزدی در انتخابات

0 نظر

ارسال نظر

capcha