پزشکان بسیجی در عرصه مقابله با کرونا خوش درخشیدند

پزشکان بسیجی در عرصه مقابله با کرونا خوش درخشیدند

به گزارش سراج24، محمد صادقی رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور در مراسم روز پزشک که با حضور خانواده‌های شهدای سلامت برگزار شد اظهار داشت: در اول شهریور سال ۱۳۵۹ هجری شمسی در روستایی از توابع بخارا کودکی به دنیا امد که نام او را حسین ملقب به ابوعلی سینا گذاشتند، بی شک وی افتخار دنیای اسلام و نام آورترین پزشک اسلامی و منجم و موسیقی‌دان، طبیب و حکیم بی نظیر دنیا است، امروز ما میراث دار یکی از برجسته‌ترین انسان‌های تاریخ علم بشریت هستیم و باید جا پای این پزشک بگذاریم و امروز پزشکان، پرستاداران و داروسازان در تبعیت از خدمت انسان‌ها پیرو وی باشند.

وی گفت: در عرصه‌های مختلف جامعه پزشکی خوب عمل کرده و امروز نیز در مبارزه با کرونا خوش درخشیدند، امروز دور هم جمع شدیم تا از این عزیزان یادی کنیم و مفتخریم که بسیج جامعه پزشکی کشور در این صحنه بسیار حیاتی و کم نظیر خوش درخشیده همانطور که در سایر صحنه‌ها حاضر بوده است، بسیج جامعه پزشکی در همه عرصه‌های حوادث جزو اولین گروه‌هایی بوده که در صحنه حاضر شده است.

صادقی افزود: امروز بسیج چهره دیگری در صحنه‌های علمی پیدا کرده است که حسب رهنمودهای فرمانده کل قوا و فرمانده سپاه بوده است و ما در اینجا خدمتگذار محققانی هستیم که مورد حمایت دانشگاه‌ها قرار نگرفتند، امروز تیم‌های مختلفی روی درمان کرونا، ساخت کیت و واکسن در حال فعالیت هستند، مفتخریم که شهدای نام آوری در راه خدمت به مردم تقدیم کردیم و در این عرصه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم حضور داشتند.

وی افزود: امیدواریم در آینده سازماندهی بهتر و خدمت بیشتری به مردم داشته باشیم. بسیج خود را نسبت به آرمان‌های انقلاب مسوول می‌داند و امیدوارم فعالیت ما فراگیرتر باشد.

اخبار مرتبط

مسجدی که ماهانه یک معتاد را ترک می‌دهد + تصاویر

ویدیو/جدیدترین مستند نادر طالب‌زاده با موضوع کرونا منتشر شد

مردم عراق مشتاق حضور ایرانی‌ها در راهپیمایی اربعین هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha