پزشکان همچون دفاع مقدس برای نجات مردم از بیماری کرونا به پای کار آمدند

پزشکان همچون دفاع مقدس برای نجات مردم از بیماری کرونا به پای کار آمدند

به گزارش سراج24، سیدشهاب‌الدین صدر رئیس خانه احزاب ایران طی پیامی اول شهریور ماه زاد روز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک بر تمامی خدمتگزاران عرصه سلامت را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: جامعه بزرگ ودلسوزپزشکی کشور در چندماهه گذشته مانند سال‌های دفاع مقدس خوش درخشید و افتخار آفرید. درود بر همکاران عزیزی که ماه‌هاست به طور شبانه‌روزی مشغول خدمت و جانفشانی برای بیماران و نیازمندان هستند و از جان و سلامتی خود و خانواده هایشان گذشتند. مانند همیشه در صف اول ایثار و خدمت.

رئیس خانه احزاب در پیام خود تصریح کرده است: درود و صلوات خدا و فرشتگان الهی به روح شهدای عزیز جامعه پزشکی در انقلاب، جنگ تحمیلی و ماه‌های اخیر در خدمت به بیماران کرونایی کشورمان. رهبری عزیز انقلاب و همه ملت قدردان خدمات شما همکاران هستند. البته روز پزشک فرصت مناسبی است که ضمن توجه به اهمیت سلامت و خدمات پزشکی از عزیزان گروه پزشکی که با دلسوزی و تلاش خود به صورت شبانه‌روزی در خدمت بیماران هستند تقدیر شود ولو اینکه سپاس و قدردانی شایسته در رفع مشکلات و اقدامات عملی برای صیانت از جایگاه حرفه پزشکی توسط کلیه دستگاه‌های نظام بویژه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و وزارت کار رفاه و تامین اجتماعی می‌باشد.

اخبار مرتبط

دولت بسته‌های حمایتی برای آسیب‌دیدگان کرونا در نظر بگیرد

مردم مازندران در ایام کرونا شهدای خان طومان را تنها نگذاشتند

سپاه پاسداران آماده هرگونه کمکی به وزارت بهداشت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha