توافق امارات با اسرائیل ظلم بزرگ در حق مسلمانان است

توافق امارات با اسرائیل ظلم بزرگ در حق مسلمانان است

به گزارش سراج24، ماموستا هاشم نوری با محکوم کردن توافق دولت امارات عربی با اسرائیل اظهار کرد: این توافق مایه ننگ برای یک حاکم اسلامی است و ظلم بزرگی است که کشور امارات عربی در حق مردم مظلوم فلسطین و سایر مسلمانان جهان انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: بنا به استناد بر قرآن و احادیث صریح حضرت رسول اکرم (ص) یهود دشمن سرسخت و قسم خورده اسلام و مسلمانان است و این دشمنی آنان از صدر اسلام آغاز شده و کماکان ادامه دارد و این توطئه ها به تمامی در زیر سر شیطان بزرگ آمریکای جنایکار است.

امام جمعه اهل سنت قروه تصریح کرد: این توافقنامه پشت کردن به قرآن، تمام مسلمانان و ملت مظلوم و بیگناه فلسطین است.

وی با تاکید براینکه عادی‌سازی ارتباط با اسرائیل و چنین سازش‌هایی در حقیقت همکاری با دشمنان اسلام و مسلمانان است، گفت: این سازش حاکمان امارات با رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانت به ارزش‌های امت اسلامی و  آرمان‌های فلسطین است.

قیام امام حسین(ع) مانع تحریف دین اسلام شد

وی در ادامه با تسلیت به مناسبت ماه محرم، اظهار کرد:‌امام حسین (ع) در شرایطی به مقابله و قیام علیه حکومت بنی امیه برخاست که دشمنان اسلام در حال تحریف دین مبین اسلام بودند.

وی خاطرنشان کرد:‌ تنها قیام امام حسین علیه السلام می توانست ماهیت واقعی بنی امیه را نشان داد.

وی تصریح کرد:‌ اهمیت قیام امام حسین علیه السلام و اهمیت پیام عاشورا در طول تاریخ مستدام است و پرتو قیام امام حسین (ع) و گستردگی اهمیت آن روز به روز بیشتر و تاثیرگذاری خواهد بود.

وی افزود: همانگونه که پس از واقعه عاشورا حکومت بنی امیه به دنبال از بین بردن ابعاد تاریخی و اهمیت این واقعه عظیم بود، امروز هم دشمنان اسلام به دنبال این هستند که حرکت امام حسین علیه السلام را کمرنگ جلوه دهند و مانع از اثرگذاری قیام کربلا شوند.

اخبار مرتبط

امروز موازنه قدرت در فلسطین و منطقه به نفع مقاومت است

عادی سازی رابطه با اسرائیل فاجعه آمیزترین اتفاق قرن است

مساله فلسطین شاخص «پایبندی» و یا «ضدیت» با اصول انسانی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha