چهارمین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه

چهارمین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه

به گزارش سراج24، منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه عصر امروز چهارمین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را همزمان با شروع ماه محرم با آماده‌سازی 700 بسته معیشتی و اعطای آن  بین محرومین، نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا اعلام کرد.

سردار علی عظمایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه، مواسات وهمدلی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه امروز در شهرستان بندرلنگه آغاز می‌شود.

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریای سپاه اضافه کرد: دراین مرحله رزمایش 700بسته کمک معیشتی مواد غذایی به ارزش 350هزارتومان و جمعا 252میلیون تومان توزیع خواهد شد.وی افزود: در این مرحله اقلام خوراکی تحت عنوان بسته‌های معیشتی توسط رزمندگان و خانواده‌های آنان در منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تهیه شده، که در راستای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع خواهد شد.

عظمایی گفت: تمام تلاش رزمندگان و فرماندهان این نیرو با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) حفظ شأن و کرامت نیازمندان است و همه عوامل، دقت لازم را در این امرخواهند داشت که البته گزارش چنین اقداماتی با هدف تشویق سایر افراد جامعه و کارکنان به این امر خیر و خداپسندانه صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام حمید براهویی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: چهارمین مرحله نذورات تحت عنوان کمک‌های مومنانه توسط رزمندگان منطقه پنجم نیروی دریایی وخانواده‌هایشان در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب درحال انجام است.

وی افزود: الحمدالله خداوند توفیق داده که این مرحله چهارم در این بازه زمانی محرم‌الحرام جمع‌آوری شود و در بین فقراء و نیازمندان تقسیم شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه درمنطقه پنجم نیروی دریایی سپاه بیان داشت: از خداوند می‌خواهیم که ان‌شاالله به همه ما توفیق دهد که در این شرایط که خیلی از خانواده‌های نیازمند که زندگی‌اشان تحت تاثیر این ویروس کرونا قرار گرفته بتوانیم باری از دوششان برداریم، که این خود یک حرکت حسینی و یک حرکت علوی است.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در تهران همزمان با هفته دفاع مقدس

جزئیات گام پنجم طرح شهید سلیمانی در تهران

سردار سلامی: تحقق طرح شهید سلیمانی با تمام توان صورت می‌گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha