اردوهای راهیان نور به‌صورت مجازی برگزار شود

اردوهای راهیان نور به‌صورت مجازی برگزار شود

به گزارش سراج24، ابراهیم اصغری با اشاره به اثرات فرهنگی متعدد اردوهای راهیان نور اظهار کرد: اردوهای راهیان نور از اتفاقات خوب فرهنگی در سال‌های اخیر بوده است و باید در شرایط کرونایی هم ولو به‌صورت مجازی حفظ شود.

او با اشاره به اینکه در اولین سفر راهیان نور همراه با رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس حضور داشتم، تصریح کرد: استارت اردوهای راهیان نور به شکل خودجوش زده شده است و این برنامه‌ها باید به‌صورت جدید و در بستر فضای مجازی حفظ شود.

تهیه‌کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه اردوهای راهیان نور در مسیر فرهنگ دفاع مقدس در حرکت است، اضافه کرد: باید این فرهنگ را به نسل جوان منتقل کرد.

اصغری با بیان اینکه نسل جوان باید بدانند امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا و رزمندگانی هستیم که در جبهه حق و باطل مقابل رژیم متجاوز بعثی ایستادند، تصریح کرد: ما همیشه مدیون خون شهدا هستیم و باید پاسدار ارزش‌های آنها باشیم.

او با اشاره به اینکه غیرمادی و مردمی بودن اردوهای راهیان نور را باید حفظ کنیم، اضافه کرد: مسؤولان امروز باید شرایطی را ترسیم کنند که فارغ از مسائل سیاسی و دنیوی، جوانان و نوجوانان ایرانی در این شرایط قرار گیرند.

تهیه‌کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه مستندهای خوبی می‌توان در این حوزه ساخت، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور عمق تأثیرگذاری بالایی دارد و باید حفظ شود.

اخبار مرتبط

تجمع زائران در مسیر منتهی به مرز شلمچه پایان یافت

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

مسجدی که پناه محرومان شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha